Розумне місто

Малага тестує технологію VMS для динамічного управління трафіком

Kapsch TrafficCom, Городская мобильность, Управление трафиком

Міська влада іспанського міста Малаги підписали угоду з компанією Kapsch TrafficCom про тестування динамічної системи сигналізації і оптимізатора в реальному часі для оптимального управління пропускною спроможністю міських доріг і скорочення викидів шкідливих речовин.

Kapsch TrafficCom є постачальником інтелектуальних транспортних систем в області толінгу, управління дорожнім рухом, інтелектуальної міської мобільністю, безпекою дорожнього руху та пов’язаних транспортних засобів. Будучи універсальним постачальником рішень, Kapsch TrafficCom пропонує комплексні рішення: від компонентів і проектування до впровадження та експлуатації систем. Мобільні рішення, що поставляються Kapsch TrafficCom, допомагають зробити дорожній рух безпечнішим і надійним, ефективним і комфортним в міських районах і на автомагістралях, одночасно допомагаючи знизити рівень забруднення.

Kapsch TrafficCom є всесвітньо відомим постачальником інтелектуальних транспортних систем завдяки численним проектам, які він успішно реалізував у більш ніж 50 країнах світу. У складі Kapsch Group, Kapsch TrafficCom зі штаб-квартирою у Відні, має філії у 30 країнах. Компанія була включена у список основних ринків Віденської фондової біржі з 2007 року. У 2018/2019 фінансовому році Kapsch TrafficCom отримала дохід у розмірі 738 мільйонів євро.

Як це працює?
Дана система працює таким чином: відображає інформацію про трафік і викиди на світлових табло зі змінних зображеннях, передає інформацію в мобільний додаток «virtual VMS», який надає звукові інструкції для руху по найкращому маршруту і використовує інформацію з системи повідомлення світлофорів для динамічного розрахунку руху автомобілів. Оптимізатор трафіку в реальному часі динамічно змінює тривалість світіння зелених індикаторів у залежності від умов руху, виявлених системою давачів.

Основна мета проекту управління трафіком – надати користувачам транспортних засобів альтернативні маршрути, тим самим зменшуючи насиченість трафіку в пікові періоди або у разі непередбачених подій. Система витягує інформацію з бази світлофорів для розрахунку і прийняття рішень про найбільш оптимальний маршрут. Це вплине на розвиток пропускної здатності міста і передмістя, а жителі міста зможуть вибирати альтернативні маршрути при русі в пікові години.

Хосе Дель Ріо (José Del Río), радник з мобільності заявив, що Малазі приємно бути першим містом Європи, яке реалізувало проект такого масштабу. За словами Дель Ріо, даний проект зміцнює становище Малаги як міськоъ лабораторії для тестування технологічних ініціатив та підвищує якість життя громадян. Угода з компанією Kapsch TrafficCom розрахована на два роки з можливістю продовження ще на два роки. Вона безкоштовна для міста і оплачується через фонд досліджень і розробок Kapsch. Хуан Марін (Juan Marín), директор Kapsch TrafficCom в Іспанії і Португалії, повідомив, що партнерство між державним і приватним секторами дозволяє швидше просуватися в оцінці інноваційних рішень в галузі міської мобільності. Підписана угода зробить місто Малагу показовим проектом використання систем управління трафіком і міською мобільністю.