Сьогодні вчені дали в руки бізнесу інструменти, здатні радикально змінювати підходи до управління та розвитку.

Живучи у століття інноваційних проривів та інформаційного навантаження, high-менеджмент кинувся озброюватися розумними технологіями, перетворивши їх ледь не на універсальні ліки від усіх існуючих хвороб соціально-економічного середовища.

Ми запустили у далеке плавання судно, оснащене все ще ілюзорними перспективами. Але не залишили на ньому місця для суспільства та його здоровій оцінці подій, що відбуваються.

Чи готові ми принести в жертву інноваціям людський капітал, який до сих пір несе на своїх плечах увесь тягар відповідальності за те, щоб це судно досягло своєї точки призначення?

Які інвестиції ми готові запропонувати натомість кожному, хто є ланкою єдиної системи цінностей і пріоритетів?

Сьогодні ці питання повсюдно носять характер пустослівної полеміки, перетворюючись на якір, що тягне на дно багатьох гравців ринку. У той час як тема соціально-етичного підґрунтя будь-якого бізнесу повинна бути обов'язковою складовою конструктивної дискусії.

Вже понад 26 років компанія Everest працює з технологіями, утримуючи вектор розвитку на пульсі передових розробок. І ми можемо з гордістю заявити, що успішна реалізація жодного з п'яти сотень проектів у даній сфері не була б можливою без участі людського ресурсу.

Ми дивимося на успіх крізь призму соціальної відповідальності та зворотного зв'язку, беручи до уваги той факт, що без руки людини не запуститься жодна розумна машина.

І там, де конкуренція за своєю агресією межує з війною, правила гри може диктувати виключно людський розум, а не прогресивна, але неосмислена технологія.

Лише почувши крик творця, можна отримати ключ до його творіння.

Президент компанії Everest

Юрій Чубатюк