Розумне місто

Лондон забезпечать швидкісним інтернетом за допомогою тунелів метро

Лондон, метро

Модернізація, яка, за словами мера міста Садика Кхана (Sadiq Khan), являє собою найбільшу інвестицію в зв’язок, коли-небудь зроблену мерією, розкриває потенціал для використання метро та забезпечення громадських будівель гигабітною швидкістю з’єднання з інтернетом для лондонців, які в даний час терплять поганий сервіс.

Як це працює

Нові оптоволоконні кабелі будуть прокладені вздовж тунелів метро для створення «оптоволоконної магістралі» через весь Лондон. 10 мільйонів фунтів стерлінгів покриють витрати на монтаж цих кабелів приблизно в 450 громадських будівель, таких як громадські центри та бібліотеки.

Ще однією метою програми є зниження витрат для провайдерів на прокладку кабелів «останньої милі» між громадськими будівлями, будинками та підприємствами.

Чому саме волокно?

В даний час близько 90 відсотків Лондона обслуговується оптоволокном, яке надходить тільки на місцеві телекомунікаційні станції. Потім більшість будинків з’єднуються мідними кабелями, які забезпечують досить повільний доступ до інтернету. А прокладання FTTP (fibre to the premises) забезпечує швидкість до 1000 мегабіт в секунду – досить швидку для завантаження двогодинного фільму у високій роздільній здатності всього за 25 секунд.

Назустріч 5G

Локальне оптоволокно також прокладе шлях для мобільного зв’язку 5G.
Мер Садок Хан сказав: «Майбутня цифровий зв’язок Лондона буде побудована на оптоволокне. Високошвидкісне підключення до мережі має вирішальне значення для підприємств усіх розмірів, не кажучи вже про жителів міста, які користуються цифровими послугами дому та в місті. Я сподіваюся, що це послужить каталізатором для подальших інвестицій з боку державного і приватного секторів».

«Ми раді, що можемо допомогти розширити можливості підключення по всьому місту, використовуючи лондонське метро, ​​щоб забезпечити кращий широкосмуговий доступ в Інтернет», – сказав Шаші Верма (Shashi Verma), технічний директор компанії Transport for London.