Здоров'я

Life Image – як стати відомими на весь світ завдяки оцифруванню зображень

285_result

Life Image – компанія, що була заснована в США у 2008 році і зробила собі ім’я у сфері медицини на розшифровці результатів КТ і рентгенівських знімків. Діяльність компанії почалася 11 років тому, коли оцифровка зображень в сфері охорони здоров’я в таких масштабах, як сьогодні, була відсутня.

Медичні знімки на початку 2000-х не були масово доступні під час звичайного клінічного обстеження, не існувало мережі послуг, яка дозволяла б отримати доступ до необхідних знімків у будь-якій лікарні, незалежно від того, де проводилося вихідне обстеження.

Само собою, відсутність якісних оцифрованих медичних зображень, особливо у відділеннях кардіології та патології негативно позначалася на якості лікування і збільшувала вартість медичного обслуговування пацієнта.

Life Image була однією з перших компаній в галузі, яка вирішила проблему оцифровки і обміну медичними зображеннями: вона створила незалежну від постачальника мережу для масштабування цього завдання на національному рівні. Тепер, з урахуванням досвіду попередніх років, можна сказати, що проект є успішним кейсом, одним з найбільших в галузі.

Як вирішувалося питання з IT і розробкою ПЗ?

Більшу частину останніх 10 років компанія витратила на інвестиції в настроюване і персоналізоване мережеве середовище, яке розраховане на будь-який тип робочих процесів у будь-якому напрямку медицини. Така мережева структура дозволила Life Image пристосуватися до існуючих клінічних робочих процесів у лікарнях та медичних центрах, не додаючи додаткового операційного навантаження їх внутрішнім системам.

Як ПЗ Life Image застосовується в неврології?

Найбільша у США мережа з діагностики та ведення хворих, які перенесли інсульт, управляється і координується Life Image. Здатність клінік лікувати пацієнтів, які перенесли інсульт, в значній мірі залежить від здатності мереж переміщати важливу клінічну інформацію під час процесу перевода пацієнта в іншу лікарню. Це можливо тільки завдяки розвиненій інформаційній мережі, яка об’єднує інформацію і робочі процеси різних установ.

Практично всі компанії, що займаються штучним інтелектом і машинним навчанням, не можуть масштабувати свої алгоритми, коли мова йде про медицину. ПЗ від Life Image виконує роль розподільчої мережі, яка прискорює оперативність лікаря і покращує сукупні результати лікування.

Які розробки є у Life Image?

Комплексні програми для діагностики неврологічних, онкологічних захворювань, діагностика розсіяного склерозу і захворювань опорно-рухового апарату. Мережа Life Image працює не тільки у США, але і в Європі, Азії, на Близькому Сході і в Південно-Східній Азії.

Основні рішення

Cloud
Центр, який відповідає за цифрову стратегію підключення до джерел даних за межами організації. З безпечним обліковим записом Cloud Image, розміщеним у хмарі, можна легко обмінюватися інформацією і співпрацювати з реферальним сайтами, лікарями і пацієнтами.

Hybrid Enterprise
Life Image Local Appliance (LILA) – робоча внутрішня платформа. LILA допомагає переміщати зображення і пов’язану з ними клінічну інформацію у різні відділення, такі як травматологія, рентгенологія і неврологія. Зображення більш безпечні і переміщаються швидше, коли вони залишаються в межах брандмауера. Це особливо важливо для установ, які оперують величезними обсягами інформації. Всі знімки доступні для перегляду через EHR (електронну медичну карту). Система звіряє інформацію на знімку із записом у карті пацієнта, перш ніж вона потрапить в RAS (Remote Access Server або сервер віддаленого доступу).

Ad Hoc Sharing
Будь-який лікар може відправляти або отримувати зображення за допомогою облікового запису швидкого запуску електронної пошти.

Mobile App
Мобільний додаток на Apple iOS дозволяє миттєво отримувати доступ до зображень з облікового запису Life Image.

Network Builder
Можливість побудови власної реферальної мережі за допомогою цього додатка. Life Image Transfer Exchange (LITE) – це легке, але потужне рішення для обміну зображеннями, воно просто встановлюється і налаштовується віддалено. Протягом декількох хвилин реферальні партнери можуть почати ділитися медичною інформацією, використовуючи двосторонню потокову передачу даних.