АІ в бізнесі

Liberty Global збільшує кількість пунктів підзарядки електромобілів

Зарядные устройства, Транспорт, Транспортные средства, Электрические автомобили

Британська компанія Liberty Global має намір вийти за рамки традиційного використання енергетичної та телекомунікаційної інфраструктури «розумного» міста, і хоче масштабувати процес підзарядки електричних автомобілів. Компанія планує використовувати ресурси своєї дочірньої компанії Virgin Media, щоб допомогти місцевій владі знайти оптимальне вирішення питання зарядки транспортних засобів. Такий підхід, як вважають аналітики, спонукає населення перейти з традиційного бензинового транспорту на електричний.

Протягом наступних 18 місяців Liberty Global буде створювати і вводити в експлуатацію 1200 зарядних станцій по всій Великобританії. Для цих цілей сформують 40 тисяч вуличних підстанцій з електроприводом і 170 тисяч кілометрів повітроводів. Ініціатива створена в партнерстві з Innovate UK, вона дозволить сформувати повністю масштабовану мережу зарядки електромобілів і в результаті уряд країни наблизиться до досягнення глобальної мети – скоротити викиди вуглецю до нуля до 2050 року.

Liberty Global бере участь в проекті в складі консорціуму з 19 осіб, що діє під загальною назвою Virgin Media Park & ​​Charge. До консорціуму входять партнерські компанії Vattenfall і SMS plc, а також технологічні фірми Cenex, Ginger Town, Fully Charged, Connected Curb, DETA і Університет Лафборо. Також в ньому беруть участь органи влади, в тому числі Об’єднане управління Уест-Мідлендса, а також Ради Оксфордшира, Ліверпуля, Саутенда, Вустершира, Уондсворта, Кройдона, Нортгемптоншира, Хаммерсміта, Фулхема і Белфаста.

Джейсон Сімпсон (Jason Simpson), віце-президент Global Energy and Utilities for Liberty Global, заявив, що використання вуличних підстанцій дозволяє Liberty Global виходити за рамки традиційного використання телекомунікаційної інфраструктури і здійснює позитивний вплив на навколишнє середовище Великобританії. Бізнесмен також заявив, що масове поширення зарядних пристроїв для електромобілів буде стимулювати місцеве населення купувати екологічний транспорт.