Розумне місто

Кращі пристрої для «розумного» будинку в 2019 році

умный дом 2019, устройства для умного дома

«Розумні» пристрою повинні робити життя простішим. Далеко не кожен гаджет дійсно полегшує побут і існування в смарт-просторі. Інтернет-видання Reviewed опублікувало перелік найбільш затребуваних в 2019 році «розумних» гаджетів для будинку.

Термостат Emerson Sensi Touch WiFi. Пристрій відрізняється простим встановленням, управляється через додаток Sensi і сумісний з HomeKit, Google Assistant і Alexa. Завдяки Wi-Fi з’єднанню користувач може контролювати термостат з будь-якої точки будинку. Вартість: 144 -160 доларів.

Смарт-замок Schlage Encode Smart WiFi Deadbolt. Інтерактивне покрокове керівництво, швидке встановлення і усунення неполадок, інтуїтивний інтерфейс, моментальне блокування і розблокування. Encode здатний зберігати і запам’ятовувати до 100 постійних, тимчасових або повторюваних паролів, сумісний з Alexa, Google Assistant, Ring, Amazon Key і Schlage Home. На відміну від більшості інших інтелектуальних замків, в кодуванні Schlage є вбудований Wi-Fi. Encode підключається до Інтернету, голосовим помічникам і телефону, навіть якщо власник будинку знаходиться у від’їзді. Вартість: 224-303 доларів.

Біла лампа Philips Hue. Переваги моделі: просте налаштування, великий вибір функцій, інтуїтивний інтерфейс. Підтримка Alexa, Google Assistant і Siri. Єдиний недолік пристрою – для роботи лампи потрібен мережевий концентратор. Вартість: 100-200 доларів.

Комутатор Leviton Decora Smart. Управляється додатком My Leviton, який доступний як для Android, так і для iOS. Для роботи комутатора не потрібно додаткових пристосувань або програмного забезпечення. Може приєднуватися до трьохпозиційних перемикачів – це дає можливість управляти одним джерелом світла з різних приміщень. Вартість: 45-51 доларів.

Смарт-годинник Apple Watch Series 5. Простий пристрій для підвищення продуктивності, відстеження повідомлень, також може використовуватися як фітнес-браслет (фіксує рівень фізичної активності, частоту серцевих скорочень, час сну і т.д). Вартість: 384-399 доларів.

Amazon Echo (2-е покоління). Незважаючи на те, що гаджету вже кілька років, Amazon Echo другого покоління як і раніше популярний. Він гарантує відмінну якість звуку завдяки Dolby Audio, 2,5-дюймовому низькочастотному динаміку і 0,6-дюймовому високочастотному динаміку, є додатковий вхід і Bluetooth для підключення до динаміка більшого розміру. Amazon Echo розпізнає голос, тому Alexa чує користувача, навіть якщо він знаходиться в сусідній кімнаті. Вартість: 70 доларів.

Контролер Rachio 3 Smart Sprinkler. Модель здійснює контроль восьми житлових зон. Інтегрується з Nest, Amazon Alexa, Google Assistant, Samsung SmartThings і Apple HomeKit. Додаток Rachio має складний інтерфейс, але в ньому легко орієнтуватися. Завантажуючи фотографії земельної ділянки і вводячи дані про параметри грунту і освітленості, можна вручну встановити розклад поливу. Вартість: 229 доларів.

Робот-пилосос iRobot Roomba i7 +. Перший вакуумний робот-пилосос, який втягує весь зібраний пил з контейнера для збору в герметичний пакет. Сумісний з Alexa і Google Home. I7 + вміє створювати віртуальні картки, які відстежують цикли очищення, таким чином, робот розуміє, коли необхідно провести прибирання. Вартість: 799-999 доларів.