Розумне місто

Корейський підрозділ MetLife уклав контракт з стартапом Endor

MetLife, Inc. – провідний світовий постачальник програм страхування, ануїтетів та виплат, що обслуговує 90 мільйонів клієнтів. Завдяки своїм дочірнім і партнерським компаніям, MetLife займає лідируючі позиції на ринку страхування США, Японії, Латинській Америці, Азії, Європі, на Близькому Сході і в Африці. Планується, що рішення Endor буде застосовуватися в корейському представництві MetLife в Сеулі. Сеульський офіс робить ставку на передові технології штучного інтелекту і прогнозну аналітику. Генеральний директор Endor Янів Альтшулер (Yaniv Altshuler) заявив, що співпраця з корейським представництвом дозволить повною мірою розгорнути потужність аналітичних систем, які пропонує платформа.

В епоху великих даних легко загубитися в потоці інформації. В умовах постійної конкуренції стартапам нелегко втриматися на плаву, адже з’являються нові учасники ринку, що пропонують кращі рішення і більш швидкі результати. Заснована у 2014 році фахівцями Массачусетського технологічного інституту і базована на новітніх технологіях у сфері штучного інтелекту, проста у використанні платформа Endor дозволяє бізнес-користувачам задавати будь-які прогнозні питання і отримувати швидкі і точні результати, щоб передбачити потреби клієнтів і їх подальші кроки. Endor допомагає компаніям перейти від звичного ведення бізнесу до безпосереднього управління даними. Використовуючи прогнозну аналітику, запатентовану технологію Social Physics і потужні обчислювальні системи, Endor видає точні і масштабовані прогнози для будь-якого користувача.

Унікальна технологія «соціальної фізики» – ні що інше, як поведінковий аналіз великих даних. З її допомогою аналітики роблять прогнози щодо тенденцій ринку і поведінки споживачів. Використовуючи зашифровані дані, платформа Endor дала можливість підприємствам приймати критично важливі рішення щодо клієнтів, не порушуючи конфіденційності.

У нещодавно випущеному протоколі Endor використовується технологія ланцюжка блоків для передачі наборів даних різним користувачам. Цей підхід до аналізу даних є більш доступним і більш точним, особливо для малих і середніх підприємств з більш скромними бюджетами на дослідження. Заснований на службовому токені ERC-20 EDR, протокол Endor v.1 об’єднує в собі технологію штучного інтелекту і блокчейн, дві з найвідоміших інноваційних технології останніх років. Подібні технології необхідні для підтримки конкурентоспроможної бізнес-моделі підприємства, переконані фахівці.

Щорічний стартап-інкубатор, ініційований компанією MetLife і Lumenlab – Collab 5.0 – успішно завершився для компанії Endor. З нею був укладений контракт на 100 тисяч доларів. В цьому році в проекті взяли участь 184 кандидата з 36 країн світу. У фінальний етап пройшло 7 фіналістів, було відібрано 5 переможців. Крім Endor, призові місця зайняли компанії Eda Communications, Fount, Gnowbe, and MINDsLab.