Інтелектуальні машини

Компанія Vuzix випустила оновлену версію “розумних” окулярів Blade

Фото: vuzix.com

Корпорація Vuzix випустила оновлену версію “розумних” окулярів Blade. Презентація розробки відбулася на конференції CES 2019 у Лас-Вегасі, яка проводиться щорічно з 1967 року. Відповідно до прес-релізу виробника, інтелектуальні окуляри тепер доступні для використання на платформі LogistiVIEW Connected Worker. Vuzix Blade занурюють користувача у доповнену реальність (AR), допомагаючи працювати швидше і ефективніше.

Оригінальна модель Vuzix Blade AR була вперше презентована на виставці CES у 2018 році і здобула репутацію однієї з найбільш елегантних моделей на ринку “розумних” окулярів. Доопрацьований пристрій оснащений невеликим інтелектуальним дисплеєм, синхронізується зі смартфонами на базі Android або iOS, може використовуватися у якості гарнітури “free hands” та як міні-комп’ютер для обчислень. Vuzix Blade працює на чотирьохядерному процесорі ARM, має слот для карти пам’яті типу microSD.

Платформа LogistiVIEW Connected Worker додала у розробку абсолютно новий елемент, орієнтований на використання у корпоративному середовищі. Тепер, використовуючи вбудовану HD-камеру та інтелектуальну платформу LogistiVIEW, можна сканувати штрих-коди товарів, вносити товарні одиниці в облікову базу компанії. Окуляри мають привабливий дизайн, невелику вагу та ергономічну форму і виглядають як звичайний аксесуар.

Вартість пристрою становить 999 доларів, гарнітура для Blade розроблена компанією Toshiba. Допускається встановлення спеціальних оптичних лінз (для людей з порушеннями зору), у разі такої установки вартість готових окулярів збільшиться до 1200 доларів. Blade працює за принципом “розумних” годинників, підключаючись до смартфону через додаток. Після підключення на внутрішньому дисплеї окулярів відображаються повідомлення, які надходять на смартфон.

Blade можна використовувати як пульт для увімкнення музики і як фото- та відеокамеру (відеокамера на 720р, фотокамера на 8МР). Для власників смартфонів з Android доступна функція швидких відповідей на повідомлення. Візуальні ефекти “розумних” окулярів яскраві та чіткі, навіть при звичайному освітленні текст, що з’являється на дисплеї, читається легко. Коректно відображаються ігри та додатки з графікою.

Розробники переконані, що запатентована ШІ-система комп’ютерного зору LogistiVIEW і пропонована AR-візуалізація зробить Vuzix Blade більш зручними для великої кількості корпоративних користувачів: співробітників роздрібної торгівлі, фахівців у сфері обслуговування, робочих складу. З їх допомогою співробітники будуть ефективно взаємодіяти з програмами обліку (аналог 1-С), підвищать швидкість і продуктивність роботи.