Розумне місто

Компанія Siemens представила новий калькулятор eMobility в рамках технологій smart-city

Компанія Siemens презентувала новий інтелектуальний інструмент для здійснення комплексного аналізу ефективності використання електротранспорту для удосконалення інфраструктури міст. Унікальний калькулятор eMobility покликаний оцінити існуючі прогалини в транспортній системі мегаполісів з метою в подальшому електрифікувати приватний і громадський транспорт. Сервіс також передбачає підрахунок і адаптацію зарядних пристроїв і відповідного переобладнання паркувальних місць, необхідних для реалізації проектів електрифікації засобів пересування до 2050 року.

На думку представників компанії, проект розрахований на довгострокову перспективу з огляду на бурхливий розвиток технологій smart-city.

«EMobility покликаний відобразити чіткий шлях того, як місто може формувати свої власні ефективні мережі мобільності для досягнення стійкості – як екологічної, так і економічної. Технологія, зокрема, дає можливість спрогнозувати, яка кількість енергії та зарядних пристроїв необхідна для електричних транспортних засобів на найближчі кілька десятиліть. Також, за допомогою eMobility можна прорахувати, які інвестиції й на який період потрібні в рамках модернізації інфраструктури мегаполісу», – повідомляє Центр компетенцій Siemens Cities.

Запуск калькулятору eMobility долучений до презентації нового аналітичного звіту від компанії Siemens під назвою «Майбутнє міської мобільності». У доповіді, зокрема, аналізуються такі теми, як довгострокове планування у прийнятті ефективних інфраструктурних рішень, формування стабільності та впровадження інноваційних технологій – з висоти пташиного польоту до «вуличного» рівня. Особливу увагу експерти приділили тому, якими видами транспорту та навігаційними рішеннями користуються жителі світових мегаполісів і чому.