Розумне місто

Компанія Irdeto випустила рішення Trusted Home для захисту пристроїв IoT

Компания Irdeto выпустила решение Trusted Home для защиты устройств IoT

Споживчий попит на пристрої IoT постійно зростає, оскільки вони максимально реалізують можливості підключення і розкривають технічний потенціал розумного будинку. Але разом з тим збільшення кількості IoT-пристроїв збільшує кількість вразливостей в системі безпеки і створює проблеми для постачальників послуг зв’язку (CSP) і споживачів стосовно контролю над розумним будинком.

Щоб вирішити цю проблему, компанія Irdeto, що спеціалізується на безпеці цифрових платформ, запустила сервіс Trusted Home. Він дозволяє CSP захищати всю систему розумного будинку, збільшує ARPU (середній дохід на одиницю абонентського обладнання), налаштовує маршрутизатор, підвищуючи продуктивність Wi-Fi. У додатку є функція батьківського контролю.

Споживачі очікують, що конфіденційність і безпека даних стане певним стандартом для пристроїв IoT, які експлуатуються в домашніх умовах. Однако велика кількість таких пристроїв уразлива, оскільки вони не завжди регулярно отримують оновлення програмного забезпечення, не мають антивірусного захисту і швидко виходять з ладу. Коли абоненти стикаються з проблемою безпеки або підключення, вони звертаються до провайдера за допомогою, але у CSP немає доступу до інформації та пристроїв за межами шлюзу для вирішення цих проблем.

Розроблений у співпраці з Minim, провайдером керованих AI платформ Wi-Fi і IoT для постачальників послуг, сервіс Trusted Home призначений для забезпечення доступу за межами мережі. За словами Ендрю Бунтена (Andrew Bunten), фахівця із захисту контента в Irdeto, споживачів лякає складність захисних систем, а CSP очікують від клієнта інструментів для ефективного вирішення проблем з підключенням і безпекою. Trusted Home вирішує цю задачу, дозволяючи CSP забезпечити безперебійну безпеку розумного будинку для клієнтів і одночасно надаючи просту автоматизовану допомогу для вирішення проблем з підключенням.

Trusted Home доступний через додаток для Android і iOS з інструкціями по самостійному налаштуванню, самообслуговуванню і забезпеченню безпеки на основі AI. Постачальники телекомунікаційних послуг маркують цей додаток або інтегрують в орієнтовані на споживача додатки. Рішення також пропонує можливість управління Wi-Fi. Воно поставляється з порталом Irdeto Care Portal, який передає персоналу служби підтримки всю важливу інформацію для ефективного усунення неполадок, пов’язаних з викликами, отже, скорочує час їх усунення.

Рішення спроектовано так, щоб надати як постачальнику послуг, так і абоненту єдину панель управління, підкріплену платформою, керованою штучним інтелектом. Платформа використовує запатентовану технологію зняття відбитків пальців, не ставлячи під загрозу конфіденційність клієнтів. Метод автоматичного розпізнавання і виявлення аномалій – Deep Packet Inspection – визначає вразливості, пропонує варіанти дій проти загроз, виправляє помилки при підключенні. Програмний агент спроектований так, щоб займати мінімальний простір на домашньому шлюзі, і може поширюватися серед передплатників з віддаленим оновленням прошивки.