Освіта

Компанія Honeywell провела в Атланті STEM Challenge 2020

Технологічна гонка, яка охопила світ у 1950-х роках привела до того, що в розвинених країнах світу з’явилася величезна кількість курсів STEM. За 70 років людство не втратило своїх прагнень до розвитку і вивчення технологій, і сьогодні будь-яка країна світу розуміє, що її майбутнє і прогрес безпосередньо залежать від того, наскільки добре вона інтегрує в повсякденне життя, навчання та бізнес комп’ютерні технології.

Один із прикладів впровадження інноваційних технологій в звичайне життя: метрополітен Атланти (США). Організація активно застосовує сучасні технології, в тому числі і від компанії-лідера галузі Honeywell. Сьогодні транспортна система Атланти об’єднує як підземний транспорт, так і всі міські та приміські маршрути. Інфраструктура метрополітену сформована 38 міськими станціями метро (4 лінії) і 132 маршрутами руху автобусів. Пасажиропотік становить в середньому 230 тисяч людей на добу. Американська компанія Honeywell займається не тільки виробництвом електронних систем управління, які використовуються в метрополітенах, а й розробкою автомобільного та аерокосмічного обладнання, сучасними технологіями експлуатації споруд і будівель.

Нещодавно Honeywell уклала партнерську угоду з освітньою організацією Center for Education Integrating Science, Mathematics, and Computing (CEISMC) при Технологічному інституті Джорджії, щоб провести Honeywell STEM Challenge 2020 Це конкурс для обдарованих школярів, який переслідує набагато більш глобальну мету, ніж просто змагання дітей . Основне завдання – збільшити кількість сертифікованих викладачів інформатики в школах, підвищити освітній рівень педагогів.

В ході STEM Challenge 2020 учням доручили вирішити уявну проблему або впоратися зі штучно змодельованою катастрофою. Одна з команд – Trickum Middle School – посіла перше місце за проект, спрямований на захист Global Seed Vault (Світового банку насіння, розташованого в Арктиці) шляхом моніторингу талої води і відправки повідомлень про затоплення складу. Проект назвали Micro Bit Seed Vault Defender, а за перемогу школярі отримали апаратну систему Micro Bit для установки в класах інформатики.

STEM Challenge є частиною програми лідерства викладачів STEM, яка спонсорується Honeywell. Під час проведення конкурсу демонструються передові методи навчання для вчителів середніх і старших класів шкіл Атланти. Викладачі беруть участь в інтенсивному чотиритижневому професійному курсі, зміцнюючи свої знання в інформатиці та отримуючи нову інформацію. Навчання проходить за підтримки наставника від Honeywell.

Марті Сколд-Джордан (Marti Skold-Jordan), старший менеджер з глобальних комунікацій компанії повідомив, що сучасні діти потребують педагогів, здатних навчити новому рівню технологій, і не важливо, будуть вони працювати в Honeywell або в іншій організації. Деякі вчителі після навчання стають наставниками.

Законопроект, прийнятий в Атланті в травні 2019 року зобов’язує кожну державну школу міста до 2022 року надати дітям розширену програму з інформатики, а до 2025 року таку вимогу повинні виконати всі приватні навчальні заклади.