Розумне місто

Компанія Genetec випустила пристрій автоматичного розпізнавання номерних знаків

AutoVu SharpZ3, Распознавание номерных знаков

Канадський розробник програмних систем уніфікованої безпеки, суспільної безпеки, управління транспортними потоками і бізнес-аналітики на базі хмарних технологій Genetec оголосив про доступність своєї системи розпізнавання автомобільних номерів наступного покоління.

Компанія з Монреаля заявляє, що її новий пристрій автоматичного розпізнавання номерних знаків (ALPR/ANPR) AutoVu SharpZ3 виходить за рамки традиційної ідентифікації номерних знаків і дає новий рівень розуміння аналітики транспортних засобів, ситуаційної обізнаності та точності розпізнавання. В даний час пристрій використовується компаніями, які керують парковками, поліцейськими. Співробітники парковок застосовують SharpZ3 для відстеження різних типів транспортних засобів (автомобіль, фургон, вантажівка, автобус, мотоцикл) на стоянках або по місту, а також для аналізу популярності різних транспортних засобів з плином часу. Співробітникам правоохоронних органів SharpZ3 дозволяє маркувати транспортні засоби в залежності від типу і кольору, якщо свідком не опізнаний номерний знак.

AutoVu SharpZ3 – одна з перших в світі спеціалізованих автомобільних систем ALPR, в якій використовуються новітні технології машинного навчання і комп’ютерного зору Intel, що дозволяють отримувати дані за допомогою складної інноваційної аналітики. Система AutoVu SharpZ3 не тільки підвищує точність зчитування номерного знака у складних умовах, таких як погана погода, інтенсивний рух і високі швидкості, але також записує додаткові характеристики автомобіля, такі як тип транспортного засобу, колір. І все це в режимі реального часу і без вимоги великої пропускної здатності.

AutoVu SharpZ3 розпізнає у складних міських умовах плоскі, рельєфні, світловідбивні та невідбивні номерні знаки. Завдяки модульній конструкції SharpZ3 дає користувачам можливість з часом додавати нові функції, зменшуючи складність і вартість заміни обладнання. Виробник планує у майбутньому додати у пристрій ряд додатків, які дадуть можливість власникам автомобілів використовувати ALPR для виявлення несанкціонованого ремонту на дорогах, знаходження покинутих електронних скутерів або велосипедів в недозволених місцях і т.д.

SharpZ3 має діапазон захоплення 63 фути (19 м) для світловідбивних номерних знаків, забезпечуючи сканування зі швидкістю 30 кадрів на секунду у кольоровому режимі і чорно-білому нічному режимі з імпульсним світлодіодним підсвічуванням 940 нм, а також камерою, яка забезпечує створення JPEG-фотографій і потокове відео MJPEG. AutoVu SharpZ3 інтегрується з флагманським продуктом компанії Security Center, платформою з відкритою архітектурою, яка об’єднує відеоспостереження на основі IP, контроль доступу, ALPR, зв’язок і аналітику.