Новини

Компанія Everest – генеральний партнер другого оборонного хакатона Ukrainian Defence Hackathon

Захід проходить з 27 по 31 травня в інноваційному парку Unit City. Протягом п’яти днів українські військові IT-фахівці будуть шукати кращі рішення в моделюванні, кодуванні і комбінованих задачах, а також розроблятимуть ряд рішень у сфері оборони і безпеки. Всі завдання максимально наближені до реальних, вони вимагають аналізу масивів даних, міжвідомчої взаємодії та злагодженої комунікації між підрозділами.

Захід проходить у форматі змагання, яке щорічно організовує НАТО для пошуку оптимальних рішень проблем взаємозамінності і узгодженої роботи всіх підрозділів Альянсу. Представники українських військ зв’язку і технічні фахівці IT-напрямків вже не перший рік беруть участь у хакатоні. У 2017 і 2018 року вони зайняли призові місця на NATO TIDE Hackathon, а у 2019 році до військових фахівців приєдналися представники Інституту спецзв’язку, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України.

Організацію заходу взяв на себе Центр стратегічних комунікацій «Стратком Україна» за підтримки Управління розвитку автоматизації Збройних Сил України, Державного офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України, штаб-квартири НАТО, Командування ОЗС НАТО з трансформації та Агентства НАТО з удосконалення системи командування, управління, зв’язку та комп’ютеризації.

У хакатоні беруть участь 15 експертів НАТО і країни-учасники НАТО, а також понад 60 IT-фахівців, які представляють Службу безпеки України, Національну гвардію України, Державну прикордонну служби України, Державну службу України з надзвичайних ситуацій, Державну службу спецзв’язку та захисту інформації України, командування військово-морських сил ЗСУ та представники деяких військових університетів.