Освіта

Компанія Apple представила оновлений навчальний план «Everyone Can Code»

Фото: apple.com

Компанія Apple представила повністю перероблений навчальний план «Everyone Can Code», щоб допомогти викладачам познайомити якомога більше учнів початкових і середніх шкіл зі світом програмування. У новій навчальній програмі міститься ще більше матеріалів для вчителів, оновлене керівництво для студентів і доповнені відомості по Swift Coding Club.

Сьогодні мільйони учнів в 5000 школах по всьому світу вже використовують навчальний план «Everyone Can Code», щоб втілити свої ідеї в життя і розвинути важливі навички, включаючи творчий підхід до вирішення завдань, комунікативні здібності та антикризове мислення. Крім того, починаючи з моменту виходу оновленого плану, будь-який учень, який проходить навчання за даною програмою, може підписатися на тисячі безкоштовних програм «Today», пов’язаних з сесіями кодування від Apple. Вони відбудуться в грудні 2019 року в усіх Apple Store, щоб кожна дитина могла самостійно написати перші рядки коду в рамках святкування Тижня комп’ютерної освіти.

Нова навчальна програма «Everyone Can Code» заснована на інтерактивних головоломках, посібниках та завданнях, які роблять навчання кодування ще більш доступним і пов’язаним з повсякденним життям дітей. Будь-який учасник програми може написати квест – абсолютно унікальний посібник для учнів по ігровим майданчикам Swift, в якому кожна глава допомагає розвивати вже наявний навик, а також експериментувати з новими концепціями кодування і зрозуміти, яким чином кодування впливає на їхнє життя.

«Everyone Can Code» оптимізована для VoiceOver і включає в себе відео з закритими субтитрами і аудіо-описи, а також відео англійською мовою жестів. В рамках тижня комп’ютерної освіти з 1 по 15 грудня в Apple Store на безкоштовних інтерактивних заняттях відвідувачі отримають можливість дізнатися, що таке кодування, а також зрозуміти, як влаштоване блочне програмування і управління роботами. Відвідувачі з великим досвідом кодування зможуть використовувати Swift Playgrounds для вивчення концепцій програмування в контексті доповненої реальності. Магазини запропонують спеціальні коуч-сесії для кодувальників будь-якого віку. Дошкільнята зможуть спробувати творчі заняття з попереднього кодування в Coding Lab з командою компанії Helpsters. У проекті візьмуть участь видатні педагоги Apple, розробники та дизайнери Apple Entrepreneur Camp. Всім бажаючим пропонують зареєструватися на кодування в сесіях Apple, починаючи з 21 листопада 2019 року. Крім іншого, Apple продовжує розвиток ініціативи «Hour of Code» з використанням Swift Playgrounds і деяких освітніх програм з App Store.

Для більш просунутих учнів, в тому числі учнів старших класів і коледжів, передбачений навчальний план Develop in Swift. Він забезпечує учням практичні інструменти і методи для отримання високооплачуваної та престижної роботи в майбутньому. Develop in Swift відмінно підходить не тільки для тих, хто вже має досвід роботи, а й новачкам, він допомагає підліткам почати вивчати програмування за допомогою безкоштовного курсу AP Computer Science Principles. Після закінчення такого курсу діти отримують сертифікат.