Розумне місто

Компанія Aira має намір зробити громадський транспорт інклюзивним

Компанія Aira, яка створила однойменний сервіс для сліпих і слабозорих, об’єдналася з Microsoft і Moovit, щоб допомогти людям з порушеннями зору або повною сліпотою краще орієнтуватися в громадському транспорті. Мета партнерства: зробити будь-який вид громадського транспорту «більш доступним і інклюзивним».

Aira – це сервіс, який об’єднує сліпих і людей зі слабким зором з висококваліфікованими віддаленими агентами. За допомогою програми на смартфоні або за допомогою «розумних» окулярів Horizon Smart Glasses Aira забезпечує миттєвий доступ до візуальної інформації одним натисканням кнопки, підвищуючи повсякденну ефективність, активність і незалежність людини з порушеним зором.

Скористатися сервісом може кожен, для цього потрібно всього три кроки:

  1. Підписатися на сервіс і вибрати відповідний тарифний план після реєстрації, завантаживши додаток Aira на смартфон.
  2. Зв’язатися з сертифікованим агентом служби підтримки клієнтів Aira, в ході бесіди з яким користувач отримує докладні інструкції по використанню сервісу.
  3. Отримати допомогу в в реальному часі.

За допомогою свого мобільного додатка або розумних окулярів Aira з’єднує користувачів з навченими фахівцями, які бачать простір навколо людини через камери своїх смартфонів. Так, людина з вадами зору або сліпа людина отримує голосові інструкції та описи об’єктів, вивісок, зображень.

Майкл Рендалл (Mike Randall), генеральний директор Aira, підкреслив, що співпраця з Moovit і Microsoft Azure Maps – це крок до справжньої інклюзії суспільства, можливість для людей з порушеннями зору не боятися пересуватися по місту. Карти Azure, засновані на мобільних сервісах Moovit, є для агентів Aira ефективним і надійним навігаційним інструментом. Таким чином, компанія надає кращий в своєму класі призначений для користувача інтерфейс для цільової аудиторії.

Рішення для забезпечення планування і навігації, засноване на API Transit від Moovit, дозволяє агентам отримувати інформацію про планування мультимодальних поїздок, маршрутах громадського транспорту. Керівництво компанії переконане, що право на вільне і безпечне переміщення – невід’ємна частина повноцінного життя для будь-якої людини. У планах Aira і Microsoft – створення комфортних умов для водіїв з вадами зору. Це відкриє перед ними нові можливості, дасть більше свободи і незалежності.