Хто ми

Компанія Everest – передовий інтегратор інноваційних технологій, продуктів та сервісів для потреб корпоративного ринку, військово-оборонного комплексу і громадських структур, що за 26 років своєї діяльності нараховує понад 500 успішно впроваджених проектів. На сьогоднішній день технічні рішення, програмне забезпечення та обладнання компанії використовують промислові підприємства, фінансові та медичні установи, комунікаційні структури, Збройні сили України, Національна гвардія та Міністерство внутрішніх справ.

Реалізація проектів Everest базується передусім на новітніх технологіях, серед яких і кращі світові досягнення лідерів у цивільній і військовій галузях, і безпосередньо власні розробки, адаптовані до українського ринку з урахуванням його специфіки.

Інтеграція інтелектуальних систем з метою посилення конкурентоспроможності бізнесу, а також технологічної підкованості громадського і оборонного секторів за рахунок впровадження унікальних інноваційних рішень, – не лише визначає лідерство компанії, але й являється її пріоритетними напрямками роботи.

Ключова місія Everest – забезпечення якісно нового рівня обслуговування клієнтів на всіх етапах з урахуванням світових вимог, які сьогодні висуває суспільство до можливостей сучасного інжинірингу. Саме це дозволяє компанії вже не один рік успішно співпрацювати з такими передовими міжнародними гравцями ринку, як Intel, Cisco, Microsoft, Harris, Aselsan, HPE, Asus, Apple, APC, Eaton, Dell.

Власне проектне конструкторсько-технологічне бюро, збиральна лінія з високотехнологічним обладнанням, ефективна кооперація і розумна інтеграція рішень партнерів дають можливість компанії повномірно реалізовувати свій потенціал у впровадженні як масштабних, так і локальних проектів різного призначення.

Керуючись власним багаторічним досвідом роботи у сфері сучасних технологій і принципом відкритості до інновацій, сьогодні Everest не зупиняється на досягнутому рівні і прагне до вдосконалення напрямків своєї діяльності.

Компанія оперує тенденціями та активно розширює коло профільних експертів і представників науково-дослідного середовища з метою їх залучення до нових розробок і актуалізації теми застосування інтелектуальних технологій в умовах нашого суспільства.

Інформаційна платформа, присвячена сучасним системам штучного інтелекту, напрямкам його розвитку і застосування, має стати очікуваною відповіддю на ряд актуальних запитів і питань збоку величезної української аудиторії користувачів.

Everest завжди докладав усі свої зусилля для того, щоб інновації не лише слугували для підвищення глобальної безпеки і підтримки миру, а й могли стати на службі кожного потенційного користувача і держави в цілому. Комплексний підхід до впровадження інтелектуальних систем на практиці і забезпечення якісної інформаційної підтримки сучасних технологій на базі платформи – стратегічний тандем, заснований компанією, з метою зробити Україну гідним учасником світових подій технологічного прогресу.