Здоров'я

Канадський Snapclarity отримав інвестиції від Relentless Venture Fund

Relentless Venture Fund, венчурний фонд технологій охорони здоров’я, призначений для інвестування в сучасні рішення, вклав кошти в стартап Snapclarity, який спеціалізується на діагностиці психічного здоров’я. Сума інвестицій не розголошується.

Snapclarity займається визначенням факторів ризику психічного здоров’я людини і прискорює отримання професійної допомоги. Через глобальну кризу психічного здоров’я і неможливість надати миттєву допомогу тим, хто цього потребує, в світі давно з’явилася необхідність розробки нової стратегії надання медичної допомоги. Внаслідок явною депресії або прихованих психічних розладів страждають не тільки люди, а й роботодавці, суспільство в цілому, оскільки відбувається втрата грошей, знижується продуктивність.

Наприклад, в Канаді психічні захворювання досягли епідемічного рівня – третина госпіталізацій пов’язана саме з порушеннями психіки, а 70% витрат на виплати допомоги по інвалідності також пов’язані з психічними хворобами. Snapclarity – це онлайн-платформа, яка пропонує користувачам клінічну перевірку рівня здоров’я психіки. Платформа розроблялася в партнерстві з Terrace Wellness Group. Незважаючи на весь час і кошти, вкладені в дослідження проблем нервових станів людини, в країні все одно практично нічого не змінилося. Тільки 12,5% хворих отримують точний діагноз і оптимальне лікування, решта залишаються в хронічно нестабільному стані. Мета стартапу Snapclarity – поліпшення психічного стану людини за допомогою інновацій і технологій.

Основний інструмент платформи – швидка оцінка станів з планом допомоги (лікування). В результаті оцінювання користувача додатки можна пов’язати з потрібним фахівцем тоді, коли це критично важливо. Дослідження ефективності платформи показали, що протягом 16 тижнів використання Snapclarity 86% клієнтів поліпшили свої показники у всіх сферах життя, а ті, кому це було необхідно, отримали якісну допомогу психолога або психіатра. Інноваційна технологія Snapclarity оцінює рівень ризику психічного розладу, грунтуючись на алгоритмах ML. Додаток доступний для завантаження в App Store і Google Play.

Relentless Venture Fund вважають, що підтримка і розвиток Snapclarity усунуть критичний пробіл в області психіатричної та психологічної допомоги, а також дозволять підтримувати цю сферу здоров’я суспільства на високому рівні.

Snapclarity розкриває потенціал сучасних технологій охорони здоров’я, співпрацюючи з прогресивними організаціями з метою поліпшення психічного здоров’я їхніх співробітників і знижуючи витрати на виплати по інвалідності та лікарські препарати для лікування психічних захворювань. Компанія також сприяє зменшенню стигматизації, пов’язаної з традиційною психіатричною допомогою. Зараз Snapclarity використовує рада у справах ветеранів Канади, військово-сімейний ресурсний центр, а також комерційні, брокерські компанії.