Розумне місто

Канадська компанія Hydro-Québec шукає тестувальників для системи «розумного» будинку Hilo

Hydro Quebec, Hilo, smart house

Енергетична компанія Hydro-Québec (Канада) шукає учасників для програми тестування свого додатка для «розумного» будинку Hilo. За інформацією розробників, Hilo скорочує споживання енергії, а також забезпечує доступ до різних пристроїв в будинку. Протягом усього етапу розробки послуга безкоштовна, її може протестувати будь-який бажаючий. Hydro-Québec надасть клієнтам інтелектуальні пристрої і встановить їх безкоштовно, це заощадить користувачам близько 400 доларів.

По завершенню попередньої фази тестувальники отримають до 500 доларів кешбеку від загальної вартості своїх інтелектуальних пристроїв, якщо продовжать використовувати Hilo. При відмові від користування послугою Hilo встановить те обладнання, що використовувалося в будинку раніше, включаючи всі «розумні» пристрої. Щоб отримати винагороду за використання смарт-системи, тестувальники повинні взяти участь в «змаганнях» Hilo і заповнити анкету. Крім того, вони погоджуються на програму скорочення споживання енергії в пікові години і дають дозвіл на використання особистого досвіду застосування програми. Так Hydro-Québec максимально швидко усуне недоробки в додатку. Критерії участі: користувач повинен створити обліковий запис Hydro-Québec, мати високошвидкісний інтернет, мережу Wi-Fi в будинку, смартфон і переважно електричну систему опалення.

В даний час Hilo пропонує клієнтам два пакети інтелектуальних пристроїв. У комплект «Essentials» входить до 17 пристроїв, в тому числі один концентратор, від 4 до 12 термостатів, 4 лампи і 1 інтелектуальний перемикач. Пакет «Ultimate» передбачає установку 2 інтелектуальних перемикачів, 4 регулятора освітлення 1 детектор диму і 1 метеостанцію. К інтелектуальним належать пристрої таких брендів, як Onelink, ZigBee, Stelpro і інші. Для управління Hilo користувачі можуть використовувати Google Assistant, а з 2020 року Amazon Alexa.

Як працює програма
Додаток надає повний контроль над системами будинку і дозволяє регулювати освітлення і температуру в кожній кімнаті. У Hilo єдиний інтерфейс для управління термостатами, лампами, диммерами, перемикачами, інтелектуальними роз’ємами та іншим обладнанням. Створити комфортну атмосферу дуже просто: Hilo приглушить світло або збільшить температуру в їдальні перед вечерею.

Інтелектуальний додаток допомагає економити: в холодну пору року система зберігає до 30% тепла, за кожен невикористаний кВт/г користувач отримує грошову винагороду (в сумі до 90 доларів в рік). Термостати Hilo працюють в трьох фазах: попереднє нагрівання, скорочення і відновлення. Під час попереднього нагрівання температура підніметься, щоб створити максимально комфортну атмосферу. У фазі скорочення температура знижується, а в фазі відновлення поступово повертається до середньої позначки.