Розумне місто

IOTAS – економічно вигідне смарт-рішення для приватних і корпоративних клієнтів

Смарт-решение, Умный дом
Фото: iotashome.com

IOTAS – інноваційна компанія, що надає рішення «розумного будинку». Система, яку пропонує постачальник рішень, може бути впроваджена в будинок на будь-якому етапі – від проектування і будівництва до модернізації вже існуючих будівель, як житлових, так і офісних. Платформа IOTAS ефективно контролює і оптимізує проведення внутрішніх будівельних, оздоблювальних робіт за рахунок енергозбереження і автоматизації повсякденних процесів (управління пристроями інтернету речей, домашніми гаджетами, технікою, контролерами, розетками, вентиляторами, кондиціонерами, дверними замками і т.д.). IOTAS була визнана провідними компаніями світу, такими як Fortune, Wired, ABC, NBC, FastCo як інноватор в сфері будівництва та ремонту житлової нерухомості.

В даний час компанія працює з галузевими експертами в області безпеки для забезпечення захисту програмних рішень і пристроїв від несанкціонованого використання, а також співпрацює з провідними світовими постачальниками обладнання і хмарних сервісів: Amazon, Google, Honeywell, Kwikset, Intel і Yale. IOTAS довіряють такі технологічні компанії, як Intel, Telus і Liberty Global. Місія проекту – зробити життя в будь-якому домашньому просторі і за його межами сучасним, безпечним і таким, що відповідає всім потребам власника.

Система IOTAS інтегрована з програмними платформами управління нерухомістю Yardi і RealPage, і забезпечує контроль доступу до об’єкта, фіксацію всіх людей, що відвідали промислова будівля, офіс, будинок або квартиру. Сфера застосування програмного рішення IOTAS – приватна і комерційна нерухомість, офіси, орендовані об’єкти. Контролери, встановлені усередині приміщень, відправляють на підключені засоби комунікації повідомлення про витоки, рівні вологості, температуру, задимленість, можливих спалахи і будь-які небезпечні ситуації. Всі зони всередині приміщень можуть управлятися як окремо, так і одночасно.

Після завершення двоетапного тестування стало відомо, що дає застосування IOTAS користувачам:

  • скорочення витрачання ресурсів на 5-8%;
  • можливість збільшення орендної плати на 10% (в зв’язку з більш комфортним і безпечним проживанням);
  • зниження витрат на комунальні платежі на 27-30% (середньорічна економія склала 11 тисяч доларів).

Зараз виробник пропонує приватним і корпоративним покупцям лінію Smart Apartments або базову «розумну» квартиру зі смарт-замками, термостатами, давачами виявлення витоків. Цей пакет рішень забезпечує:

  • управління місцями загального користування за допомогою однієї простої приладовій панелі;
  • можливість управління температурою, мікрокліматом і освітленням за допомогою мобільних і голосових додатків;
  • економію витрат на працівників комунальної сфери (більшу частину функцій виконує «розумна» система);
  • підвищення рентабельності нерухомості (для орендодавців).