Розумне місто

Hachi Infinite – перший у світі проектор з сенсорним екраном і інтелектуальним помічником

CES 2020, Смарт устройство, Умный дом
Фото: prnewswire

Компанія Hachi, що належить розробнику передових робототехнічних рішень Beijing Puppy Robotics Co., Ltd, який створює інтелектуальні системи-компаньйони для людини, розробила ще один корисний гаджет, інтегрований в будь-який «розумний» будинок. Технічна новинка була представлена ​​на промислово-технологічній виставці CES 2020 на Лас-Вегасі. Цей рік став другим для презентації Hachi на CES. Компанія продемонструвала ключові продукти і своє бачення «розумного» життя в будинках.

Hachi Infinite – перший в світі проектор з сенсорним екраном і інтелектуальним візуальним помічником, що дає дорослим і дітям можливість взаємодії з гаджетом. Має інтуїтивний простий інтерфейс. Його завдання – розваги, навчання, приготування їжі, домашній фітнес і багато іншого. Сенсорний смарт-екран працює на процесорі Qualcomm Snapdragon 670, управляється голосом. Технологія глибокого навчання зробила розробку по-справжньому цікавою навіть для досвідчених користувачів.

Пристрій розрахований на 2,5 години автономної роботи, в розширені функції входить аналіз положення тіла під час тренування, наприклад, при заняттях йогою або домашнім фітнесом. Проектор використовується в двох режимах: вертикальний і горизонтальний (останній дає можливість використовувати сенсорний екран). Особливість горизонтального режиму: він проектує зображення на набагато більший екран, мінімальна ширина 23 дюйма, максимальна – 100 дюймів. Він оснащений вбудованим динаміком з високою якістю відтворення звуку.

Крім проектора, лінійка Hachi включає Hachi Delight – інтелектуального логістичного робота, який переміщається всередині будинку і зовні. Це ідеальне рішення для корпоративних будівель або закритих житлових кварталів. Третій представник лінійки – Hachi Homey, універсальне програмне і апаратне рішення, яке реалізує технологію комп’ютерного зору і розпізнавання осіб. Воно забезпечує контроль доступу, моніторинг приміщення або території, управління безпекою. Особливу увагу отримав Hachi Bingo, робот-компаньйон, що працює як засіб зв’язку людей похилого віку з їхніми дітьми, і виконує функції інтелектуальної системи управління здоров’ям.

Бачення Hachi полягає в наданні програмних, апаратних і технологічних рішень, що дозволяють створювати інтелектуальні умови життя в кожному будинку за рахунок моніторингу безпеки, інтелектуальної пересувний робототехніки та безпілотних транспортних засобів, керованих технологією AIoT. Hachi маркує свої продукти і рішення як «The Spaces», екосистему, яка забезпечує всебічне охоплення потреб клієнтів. В даний час технології Hachi використовують 100 тисяч власників «розумних» будинків в Китаї і США.