АІ в бізнесі

GlobalTranz презентувала сервіс цифрового зіставлення вантажів – GTZamp

Автоматизация, Аналитика, Доставка, Транспорт

Транспортна компанія GlobalTranz (Скоттсдейл, Арізона), що надає повний спектр послуг, від доставки до складського зберігання і відстеження товарів, оголосила про випуск нової програми для цифрового зіставлення вантажів. Рішення відповідає ключовим принципам у сфері DFM (Design for Manufacturing) і отримало назву GTZamp (Automated Movement Planning). Воно призначене для корпоративних клієнтів-відправників вантажів, і являє собою одночасно швидкий і функціональний спосіб планування поставок, відстеження маршруту вантажу і формування відразу декількох альтернативних напрямків доставки в кінцеву точку.

Представники GlobalTranz повідомили, що в GTZamp використовуються методи прогнозної аналітики, система забезпечує виконання таких функцій:

  • Load Affinity – виявлення поставок, які можуть бути об’єднані в рамках мульти-маршруту;
  • Match Carrier – функціональне рішення, яке виконує облік продуктивності, підраховує витрати, стежить за сезонними коливаннями динаміки поставок;
  • Cost Prediction Model – модель прогнозування витрат з урахуванням поточної ситуації на ринку (даний інструмент допомагає клієнтам користуватися послугами компанії за найнижчими цінами);
  • Load To Truck Forecasting – інструмент прогнозної аналітики, визначає сукупні витрати компанії-постачальника на здійснення перевезень, забезпечує відстеження вантажів на всьому шляху проходження.

Директор департаменту розвитку технологій GlobalTranz Грег Картер (Greg Carter) заявив, що розробка GTZamp зайняла близько року. Вона об’єднала кращі аналітичні інструменти, інтелектуальні можливості нейромереж і механізми прогнозування подій. Тепер переміщення вантажів в межах країни і навіть в інших країнах можна відстежити на будь-якому відрізку шляху. У 2018 році в програмному забезпеченні був вдосконалений алгоритм роботи і тепер GlobalTranz має більшу базу клієнтів, ніж Федеральне управління безпеки транспортних засобів (FMCSA). За 13 років діяльності компанії експерти виробили набір бізнес-правил, що допомагає працювати ефективніше. Незалежно від того, яка кількість клієнтів звертається до постачальника послуг за перевезеннями, завжди можна зіставити маршрут слідування авто з найкоротшим шляхом і зробити те, на що у конкурентів йде вдвічі більше часу. Замовники отримують гарантований результат поставки в потрібний час в потрібному місці, а виконавець – хорошу репутацію і, в перспективі, постійного клієнта. Додаток інтегрується з серверними системами Exacta і з програмним забезпеченням від SAP.