Розумне місто

Філадельфія розширює програму використання електричних велосипедів Indego Electric

У Філадельфії (Пенсільванія, США) з’явиться 400 додаткових електричних велосипедів і нові станції підзарядки, які на думку влади міста, дозволять мешканцям частіше використовувати цей вид транспорту, а також покладуть початок практиці спільного використання велосипедів.

Філадельфія є п’ятим за величиною містом США. Всі старі райони, об’єднані в Центральний район, зараз активно реставруються. Більш того, керівництво міста впевнено впроваджує інновації у місцеву інфраструктуру, підтримує програми по захисту навколишнього середовища. У листопаді 2018 роки міська програма спільного використання велосипедів Better Bike Share Partnership у співпраці з компанією Indego провела випробування 10 електричних педальних велосипедів Indego Electric. Протягом чотирьох місяців велосипеди тестували у найсуворіших умовах, щоб визначити їх ступінь витривалості. Indego Electric оснащені педальним двигуном з електричним прискорювачем, який дозволяє користувачам розганятися до 17 миль на годину.

В кінці травня компанія Indego випустить ще 400 електричних велосипедів з педальним керуванням, а також розмістить по всій території Філадельфії зарядні станції. Збільшення парку велосипедів допоможе подолати відразу кілька актуальних проблем сучасного міста, підкреслив Ваффен Мюррей (Waffiyyah Murray), керівник програми Better Bike Share Partnership. Перша проблема – це забруднення навколишнього середовища, а друга – низька залученість жителів міста в сучасні проекти. Мюррей переконаний, що ті мешканці, які раніше і не замислювалися над використанням велосипеда, як зручного і сучасного транспорту, тепер з великою ймовірністю оберуть його, щоб доїхати до роботи або відвідати заміський парк. Better Bike Share Partnership – це співпраця, що фінансується Фондом JPB для створення справедливих і відтворюваних систем обміну велосипедами. Проект стартував з 20 зарядних станцій в районах Філадельфії з найбільш нерозвиненою інфраструктурою.

За словами представників компанії Indego, зарядні станції зроблять програму більш комфортною для тих мешканців, яким не зручне щоденне транспортування велосипедів (вони просто хочуть дістатися куди-небудь швидше, і не планують їздити кожен день). Також Indego планує оновити поточну систему ціноутворення на використання електровелосипедів: денний тариф збільшиться, як і похвилинні розцінки на цей вид транспорту. Крім того, користувачі будуть отримувати повідомлення на смартфон про будь-які зміни в системі, наприклад, про появу нових зарядних станції, тарифи і т.д. Для цього необхідно активувати push-повідомлення в мобільному додатку Indego.

У Філадельфійському управлінні транспорту повідомили, що електричними велосипедами Indego городяни користуються у 10 разів частіше, ніж звичайними. За 4 роки з моменту створення компанії і запуску проекту, жителі Філадельфії зробили 2,6 мільйона поїздок, подолали відстань, еквівалентну 28 польотам на Місяць і спалили 1,4 мільйона калорій.