Здоров'я

Eversense запустив додаток для моніторингу глюкози

Системи continuous glucose monitor (CGM) – це пристрої, що використовуються для контролю рівня глюкози в крові на постійній основі. Застосовуються людьми з діабетом 1 і 2 типу. Однією з компаній, що виробляють такі пристрої, є Eversense. Їх 90-денна система моніторингу стала справжнім проривом в сфері діагностики діабету.

Застосовуючи новий додаток для CGM від Eversense, користувачі самі можуть почати дозувати інсулін на основі показників власного датчика. Додаток вже доступно в магазинах Apple App та Google Play на території США.

Як це працює?
Система Eversense CGM складається з флуоресцентного давача, інтелектуального ретранслятора, що надівається поверх першого пристрою для полегшення обміну даними, і мобільного додатка для відображення значень глюкози, повідомлень і попереджень. Інтелектуальний передавач повідомляє власника про занадто високий або занадто низький рівень глюкози за допомогою вібрації. Його можна видалити, перезарядити і повторно приєднати до поверхні шкіри, при цьому капсулу-давач видаляти не доведеться.

Капсула вводиться медичним працівником підшкірно в плече під час короткої процедури. Для ідеально точної роботи системи потрібно два калібрування на добу (за допомогою глюкометра). CGM – це «замкнута» система, яка збирає дані і відправляє їх на інсулінову помпу з розрахованим дозуванням інсуліну для кожного конкретного випадку. «Розумний» додаток Eversense постійно аналізує та оновлює інформацію про рівень глюкози, дані передаються на передавач, який, в свою чергу, автоматично подає сигнал тривоги, якщо порогові значення показники підвищуються або критично падають. І хоча сам давач розташовується під шкірою, ретранслятор знаходиться на поверхні.

Пристрій зручний тим, що не деформується і не пошкоджується навіть при вимушеному стисканні, наприклад, під час тренування, він не доставляє дискомфорту і абсолютно невідчутний під шкірою. У мобільному додатку користувачеві доступно відстеження таких подій, як прийоми їжі, заняття спортом. У ньому також можна побудувати графік рівня глюкози, щоб відстежити закономірності і періодичність введення інсуліну. Передавач Eversense CGM знімається, перезаряджається, не пошкоджується від води. Сповіщення за допомогою вібрації він відправляє навіть в тому випадку, якщо смартфон власника не поруч з ним. Пацієнт може поділитися даними з програми з лікарем, друзями або членами сім’ї (максимальна кількість одержувачів – 5 осіб). Заміна давача виконується 4 рази на рік.