Новини

Everest стала офіційним партнером компанії Extreme Networks і отримала статус Authorized

Компанія Extreme Networks відома у всьому світі з 1996 року, як один з найбільших постачальників різноманітного мережевого устаткування для бізнес-сегменту. Тепер величезний вибір мережевого обладнання Extreme Networks доступний і для українських споживачів.

Extreme Networks працює в напрямку розвитку Ethernet технологій і пропонує великий вибір різного мережевого обладнання для бізнес-сегменту і державних структур. Компанія Everest стала офіційним партнером Extreme Networks і отримала статус Authorized. Тепер передові розробки американської компанії доступні і українським клієнтам.

Штаб-квартира Extreme Networks знаходиться в місті Сан-Хосе, Каліфорнія, США. Дохід компанії на 2017 рік склав 598,1 млн доларів. Щороку компанія удосконалює своє мережеве обладнання, до переліку якого входять комутатори, маршрутизатори, різноманітні точки доступу та засоби для забезпечення мережевої безпеки.

Лідерські якості вендора відзначені Gartner – однієї з найбільших дослідницьких і консалтингових компаній, яка спеціалізується на ринках інформаційних технологій, а також тисячами задоволених клієнтів у всьому світі.