Новини

Everest підтримав всеукраїнський конкурс Бюро змін “Дитяча демократія”

Директор департаменту інноваційних технологій компанії, Віктор Долгопятов, увійшов в експертну групу проекту “Мистецького арсеналу”

Нагадаємо, благодійний фонд “Мистецький Арсенал” організував конкурс Бюро змін “Дитяча демократія”, орієнтований на дітей та підлітків 12-16 років, які мають бажання і здатності взяти участь в розробці і реалізації унікальних ідей, здатних поліпшити життєдіяльність нашої країни.

Столиця стала пілотним містом для старту проекту. Планується, що участь у конкурсі має допомогти молоді продемонструвати свої таланти, визначитися з вибором сфери діяльності і отримати цінний досвід спілкування з провідними українськими експертами різних напрямків.

З метою підтримати проект і майбутніх винахідників, директор Департаменту інноваційних технологій компанії Everest Віктор Долгопятов поповнив ряди експертної групи конкурсу, яка вже незабаром повинна буде оцінити і вибрати кращі рішення ініціативних підлітків.

«Дитяча демократія – це можливість для кожного талановитого і цілеспрямованого дитини розкрити іноді приховані, але унікальні здібності і можливості. У маленьких головах часто ховаються геніальні ідеї, які можуть в перспективі мати велике і світле майбутнє. Такий шанс просто не можна упустити! Саме дітям належить наш світ, і я з гордістю передам їм свій власний досвід і розділю їх особисті прагнення», – сказав Віктор Долгопятов, коментуючи свою участь, як представника компанії, в проекті.


За інформацією організаторів конкурсу, його переможці увійдуть до складу Бюро змін “Дитяча Демократія”, отримавши важливі знання та навички з проектного менеджменту, і зможуть реалізувати свої ідеї спільно з представниками експертної групи.