Новини

Everest – перша українська компанія зі статусом партнера Dell EMC Titanium

Компанія Everest стала першою компанією в Україні, якій присвоєно статус партнера Dell EMC Titanium, Такий високий статус в черговий раз підтверджує компетенції і експертизу Everest.

Статус Dell EMC Titanium – це підтверджений високий рівень кваліфікації менеджерів і інженерів компанії. Everest забезпечує повний спектр рішень і сервісів Dell EMC, пропонуючи серверне обладнання, конвергентні системи, системи зберігання та захисту даних, мережеве обладнання, робочі станції і клієнтське обладнання для вирішення завдань, підприємств різного рівня. У компанії працює демо-лабораторія для тестування і налаштування будь-якого обладнання Dell EMC.

«Компанія Everest досягла таких високих результатів завдяки своєму досвіду в IT індустрії, а також успішному багаторічній співпраці з компанією Dell EMC, – прокоментував подію Дмитро Пантюхин, Enterprise бренд-менеджер Everest. – Підтвердження якості і професіоналізму нашої роботи такими світовими лідерами як Dell EMC- це важливий крок не тільки для нашого бізнесу, а й для IT-ринку України в цілому. У 2018 року ми плануємо зберегти положення в корпоративному і комерційному секторі, а також посилити позиції в області зберігання і захисту даних, пропонуючи нашим клієнтам весь пакет продуктів і рішень Dell EMC».

Для отримання статусу Titanium компанія Everest підтвердила наявність сертифікованих інженерів, менеджерів з продажу, вміння надавати ефективну допомогу в підборі обладнання відповідно до вимог і побажань кінцевого клієнта. Поставляючи на ринок України нові рішення Dell EMC у зв’язці з VMware, Microsoft, Linux, модульні сервери PowerEdge FX, PowerEdge VRTX, M1000e, і гіперконвергентні системи VxRail які дозволяють значно спростити ІТ-операції і знизити витрати, Everest підтвердив високі компетенції і необхідний рівень знань в побудові ефективної, зручної та надійної IT-інфраструктури.

Нова програма оцінки була запущена Dell EMC в 2017 році. В її основі – єдина стратегія, що враховує потреби партнерів. Програма передбачає три рівні: Titanium, Platinum і Gold. В рамках першого з них діє спеціальний статус Titanium Black. Також існують окремі категорії зі своїми перевагами і заохоченнями, які відповідають конкретному типу партнера і досягнутому рівню участі.