Новини

Everest і DELL EMC провели спільний семінар для партнерів

4 липня Everest і DELL EMC провели семінар, на якому представили оновлену лінійку комп’ютерів OptiPlex. Основа робочих станцій – процесори Intel Gen 8. Оновлені OptiPlex доступні як в звичному форм-факторі Mini Tower, так і у виконанні All-In-One для економії простору на робочому місці.

Володимир Вісмека, представник компанії DELL EMC в Україні, презентував партнерам нову лінійку графічних станцій Precision. Ці комп’ютери, як і OptiPlex базуються на процесорах Intel Gen 8 і комплектуються сучасними відеокартами NVidia і AMD Radeon, залежно від специфікації. Графічні станції Precision ідеально підходять для вирішення будь-яких дизайнерських задач.

На другій частині семінару, партнери детально ознайомилися з особливостями гарантійного сервісного обслуговування комп’ютерів DELL EMC. Дмитро Пантюхин, бренд-менеджер по обладнанню DELL EMC компанії Everest, детально розповів про особливості та переваги пакетів послуг ProSupport і Basic, а також поділився деякими цікавими можливостями, які роблять сервісне обслуговування вигідніше для клієнта.