АІ в бізнесі

Domino’s Pizza і SingularityNET уклали партнерську угоду

ИИ в розничной торговле

Компанія SingularityNET оголосила про стратегічне партнерство з Domino’s Pizza в Малайзії та Сінгапурі. Співпраця сприятиме збільшенню клієнтської бази Domino’s і швидкому охопленню всього малазійського архіпелагу. SingularityNET – децентралізована мережа служб штучного інтелекту, доступ до якої здійснюється через блокчейн. Сервіси, які розробники AI-рішень публікують в мережі SingularityNET, доступні всім користувачам.

Генеральний директор SingularityNET Бен Гоерцель (Ben Goertzel) повідомив, що в сучасному світі штучний інтелект є основним інструментом інноваційного розвитку економіки, а Domino’s підтримує ШІ як ключову частину свого шляху вперед. До 2020 року компанія має намір стати лідером в області доставки піци і першою за рівнем лояльності клієнтів до бренду.

В рамках партнерства представники SingularityNET проведуть навчальні семінари, орієнтовані на освоєння технічними спеціалістами Domino’s Pizza технологій AI, а також займуться розробкою алгоритмів, що впливають на бізнес-операції фуд-гіганта. Domino’s отримає доступ до алгоритмів ШІ, що вирішують найактуальніші завдання ланцюжка поставок і логічних процесів. Генеральний директор компанії Ба У Шан-Тінг (Ba U Shan-Ting) повідомив, що зараз вони займаються перетворенням основних товарних позицій, щоб зробити їх ще більш приємними для клієнтів, а також працюють над скороченням часу доставки, якістю обслуговування і кваліфікацією співробітників кур’єрської служби . Велика частина операцій всередині компанії вже автоматизована за допомогою ШІ-сервісів і алгоритмів.

У Малайзійському архіпелазі у Domino’s Pizza налічується 260 ресторанів, загальна чисельність співробітників в Сінгапурі і Малайзії становить 4000 чоловік. Якщо темпи розвитку компанії залишаться колишніми, без застосування ШІ-алгоритмів в сфері логістики не обійтися. Знадобиться ефективна система розподілу наявних ресурсів – машин, скутерів, піших кур’єрів, фінансових ресурсів і т.д. – і тоді на допомогу прийде «розумна» утиліта, токен AGI.
Використовуючи токен AGI від SingularityNET, Domino’s Pizza отримає ідеальний інструмент управління всіма транзакціями.

AGI створює мережу, в якій взаємодіє кілька ланцюжків блоків даних. Операції оптимізуються незалежно від програм, через які вони проводяться. Технологія гарантує створення резервних копій даних і відновлення системи після збоїв, вона дозволить Domino’s укладати приватні та публічні угоди з практично нульовими транзакційними витратами. Доступ до даних контролюється смарт-контрактами і блокчейном.

Без утиліти AGI службам штучного інтелекту потрібен був би доступ до власних токенів інших протоколів, щоб здійснювати транзакції в своїх мережах і взаємодіяти зі своїми службами. Це надзвичайно складно, з огляду на кількість всіх представлених товарів, послуг і величезної кількості співробітників, які беруть участь в зборі і доставці замовлень і т.д.

За допомогою AGI користувачі мережі здійснюють операції, використовуючи тисячі контрактів, технологій і протоколів. Усі транзакції виконуються в одній загальнодоступною бухгалтерської книзі транзакцій.

Завдяки цьому партнерству SingularityNET стане однією з перших компаній, що використовують свій «авторський» токен на підприємстві і фактично покладе початок новій формі співробітництва між корпоративними клієнтами та спільнотами розробників.