Здоров'я

Додаток Fluency Direct від M Modal вносить діагноз в медкарту пацієнта

Компанія M Modal – постачальник інтелектуальних рішень для обліку клінічної документації, оголосила про співпрацю з Community Health Network (CHNw) з метою підвищення якості обслуговування та цифровізації роботи лікарів. У створеному медичному співтоваристві Community Physician Network (філія CHNw, США) зараз працює більше тисячі медичних фахівців і постачальників передових медичних послуг. Мета спільноти: зробити обробку документації, в тому числі і внесення інформації в EHR (електронні медичні картки), більш зручною для лікарів, щоб максимально збільшити час прямого спілкування з пацієнтами.

Community Health Network обрала компанію M Modal для створення власної діалогової платформи на базі AI. Платформа пропонує користувачам такі інструменти, як Computer-Assisted Physician Documentation (CAPD) і Epic Haiku Voice Assistant. Програмне забезпечення M Modal дозволяє фахівцям Community Health Network вносити будь-який діалог лікаря і пацієнта безпосередньо в електронну медичну карту. В основі роботи системи – механізм розпізнавання мови в реальному часі. Штучний інтелект виконує не тільки розпізнавання, але і віртуальний запис і моментальну транскрипцію мови. Інструмент М Modal – Fluency Direct – дає можливість лікарям вести детальний запис прийомів, не відволікаючись на заповнення медичної карти вручну.

Подібний спосіб ведення документації здається неймовірним, але за ним майбутнє, стверджують фахівці. У найближчі роки вбудована CAPD (система обробки мови) надасть лікарям можливість оперативного аналізу клінічної інформації, оптимізує ведення документації. За останні три роки жоден додаток не оминув Fluency Direct по рейтингу. Він був визнаний кращим в розпізнаванні мови і в сегменті ринку медичних інформаційних технологій в США. Fluency Direct розвантажує лікарів, позбавляючи від рутинної роботи, і це більше, ніж просто програма перетворення мови в текст.

У світовій медичній практиці заповнення документації пацієнтів і написання звітів займає 70% часу роботи лікаря. Завдяки програмному забезпеченню М Modal знижується загальна стомлюваність медичного персоналу, а професійне вигорання настає повільніше. В даний час сукупна вартість медичних рішень цього виробника оцінюється в 33 мільярди доларів, а послугами діалогової платформи і інших сервісів М Modal користуються 93 тисячі людей в усьому світі.

Пакет рішень М Modal представлений такими медичними програмами:

  • Fluency Voice Manager (транскрипція голосу в мову з внесенням в електронну карту пацієнта, працює через додаток на смартфоні або ПК);
  • Medical Scribing Services (віртуальний секретар для лікаря);
  • Adoption Services (сервіс обліку документації, що стосується усиновлення дітей);
  • Fluency Mobile, Fluency Flex, Fluency Direct (пакет рішень для запису, обліку, аналізу медичної інформації, розшифровки складних документів, багаторічних історій хвороби – переклад друкованої документації в цифрові файли).