Щоденний дайджест

11 Червня 2021
~ 1 хв
GSC оголосила про запуск GSC360 – комплексної пропозиції для роботодавців зі штатом від 50 до 999 співробітників

GSC360 забезпечує доступ до аналітики на основі даних і перспективним інструментам управління даними співробітників з інвалідністю. Рішення використовує технологію SMARTspend і пропонує пільги для забезпечення медичних та стоматологічних процедур, які розподіляються і гарантуються Green Shield Canada.

Детальніше на www.globenewswire.com
11 Червня 2021
~ 1 хв
Wellteq інтегрує цифрові дані про вакцинацію в рамках партнерства з CANImmunize

Стратегічне партнерство створить цифрові пропозиції, що включають записи про вакцинацію для корпоративних клієнтів у Канаді і Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, а потім в інших країнах світу. Зараз відстеження щеплень ведеться через цифрову систему відстеження імунізації CANImmunize, яка працює через мобільний додаток і веб-портал.

Детальніше на www.globenewswire.com
11 Червня 2021
~ 1 хв
Aethon Energy Management співпрацює з Cheniere Energy для скорочення викидів парникових газів

Співробітництво з Cheniere доповнює існуючі програми Aethon зі скорочення викидів вуглецю у період усього життєвого циклу свердловини, включаючи інноваційні підходи до виявлення та усунення витоків метану, проектування бурових майданчиків з нульовим викидом, використання турбін, що працюють на природному газі і багато іншого.

Детальніше на www.businesswire.com
11 Червня 2021
~ 1 хв
Компанія Nuvoola Inc. оголосила про корпоративне логістичне рішення для верфей та морських терміналів

LUKE AI for Manufacturing and Distribution Center (MDC) – це ШІ-рішення для оптимізації роботи складських приміщень і підвищення ефективності логістики. Воно складається з системи бронювання, що дозволяє перевізникам планувати час прибуття, автоматизованого процесу реєстрації та забезпечення безпеки для водіїв вантажівок, а також інтелектуальної панелі управління, яка відображає операційну інформацію і показники ефективності.

Детальніше на www.newswire.ca
11 Червня 2021
~ 1 хв
Компанія Dell Technologies представила базове рішення для хмарної інфраструктури

За допомогою програмного забезпечення Project Metalweaver постачальники послуг зв’язку можуть обирати, автономно розгортати і керувати тисячами обчислювальних, мережевих і запам’ятовуючих пристроїв різних виробників у різних місцях. Відкриті мережеві ресурси можна масштабувати до декількох приміщень за підтримки Dell Technologies.

Детальніше на www.capacitymedia.com
11 Червня 2021
~ 1 хв
Karix Mobile розгортає рішення WhatsApp Business для Axis Bank

Використовуючи це рішення, клієнти Axis Bank можуть почати чат у WhatsApp з банком, щоб здійснити популярні банківські операції: перевірку балансу, перевірку суми заборгованості по кредитній карті, знаходження найближчого відділення або місця розташування банкомату і т. д.

Детальніше на www.thehindubusinessline.com
11 Червня 2021
~ 1 хв
Volumental – революційне мобільне рішення для 3D-сканування стопи

Мобільний додаток дозволяє клієнтам створити інтелектуальний профіль стопи за допомогою мобільного телефону. Потім унікальна форма стопи порівнюється з даними про покупки і з замірами мільйонів інших клієнтів, щоб надати індивідуальні рекомендації з вибору взуття, що враховують такі параметри, як довжина, ширина, ширина п’яти і т.д.

Детальніше на www.prnewswire.com