Щоденний дайджест

24 Вересня 2021
~ 1 хв
Platform9 приєднується до ініціативи Intel Open Retail Initiative

Нове рішення Platform9 для роздрібної торгівлі розроблене для того, щоб допомогти підприємствам роздрібної торгівлі прискорити розгортання додатків для магазинів і поліпшити цифровий досвід споживачів. Воно дозволяє підприємствам роздрібної торгівлі централізовано керувати ІТ-відділами магазинів за допомогою стека конвергентної інфраструктури.

Детальніше на www.prnewswire.com
24 Вересня 2021
~ 1 хв
Noor Takaful запускає страхове рішення Noor Premier

Нова пропозиція включає електронні рецепти, цілодобовий доступ до Tele-Doctor, консультації по здоров’ю та образу життя, підтримку по телефону або приватне консультування, медичні висновки з всесвітньо відомих установ, об’єднані цифрові медичні карти для легкого доступу у будь-якій країні світу.

Детальніше на www.khaleejtimes.com
22 Вересня 2021
~ 1 хв
MSD та KKU розроблять цифровий медичний сертифікат у Таїланді

Університет Кхон Каєн підписав меморандум про взаєморозуміння з Департаментом медичних послуг про розробку системи видачі цифрових медичних сертифікатів. Меморандум спрямований на розробку прототипу видачі електронних медичних сертифікатів відповідно до стандарту HL7 FHIR, який заснований на технології блокчейн.

Детальніше на opengovasia.com
22 Вересня 2021
~ 1 хв
Mercadona застосовує нові системи автоматизації від Cimcorp

Рішення Cimcorp для свіжих продуктів скасовує необхідність у стелажах, що знижує витрати і підвищує безпеку співробітників і продукції. Підвісні портальні роботи працюють з ящиками з продуктами, складеними на підлозі, тому, коли працівникам складу потрібно очистити територію, немає необхідності підніматися по сходах і перевіряти кожну полку. Всі товари знаходяться на підлозі, де їх безпечніше і зручніше чистити.

Детальніше на www.logisticsmanager.com
22 Вересня 2021
~ 1 хв
Feedzai приєднується до ринку рішень Finxact

Співпраця об’єднає основні можливості та дані про транзакції з моніторингом фінансових ризиків і шахрайства Feedzai за банківськими каналами. Feedzai надає єдину хмарну платформу для управління фінансовими ризиками, допомагаючи банкам використовувати ШІ та машинне навчання для моніторингу клієнтів і транзакцій.

Детальніше на thepaypers.com
22 Вересня 2021
~ 1 хв
Phunware запускає рішення Smart City для міста Пасадена

MaaS Smart City від Phunware для Apple iOS та Google Android призначена для поліпшення взаємодії з громадянами та вирішення найважливіших завдань з управління надзвичайними ситуаціями.

Детальніше на www.globenewswire.com
22 Вересня 2021
~ 1 хв
Shopify розширює інтегровані роздрібні рішення у Німеччині

Компанія Shopify розширила інтегроване роздрібне обладнання для Shopify POS на додаток до Shopify Payments для особистих транзакцій з роздрібними продавцями у Німеччині. Постачальник обладнання заявляє, що ритейлерам буде вигідно об’єднати досвід онлайн і офлайн покупок.

Детальніше на www.enterprisetimes.co.uk