Щоденний дайджест

6 Липня 2021
~ 1 хв
Fujifilm набуває бізнес Hitachi у галузі медичної візуалізації

Європейський бізнес компанії буде називатися Fujifilm Healthcare Europe, а підрозділ у США буде перейменовано у Fujifilm Healthcare Americas. Новий бізнес буде пропонувати повну лінійку медичних продуктів, які представляють портфоліо Fujifilm та Hitachi у охороні здоров’я.

Детальніше на www.auntminnieeurope.com
6 Липня 2021
~ 1 хв
Movandi та Mavenir надають технологію BeamX 5G mmWave для розумного міста у Таїланді

Програмна платформа перетворює приватні мережі мобільного зв’язку на віртуалізоване середовище, у якому пристрої, додатки та служби працюють з використанням відкритої архітектури і штучного інтелекту (AI). На додаток до використання RF-чіпів Movandi та PAM (Power Amplifier Module), рішення Mavenir для наскрізної 5G mmWave Open RAN містить ядро 5G до стандартів технології Open API, що працює синхронно з хмарними рішеннями для підтримки приватних локальних мереж.

Детальніше на www.eetasia.com
6 Липня 2021
~ 1 хв
Auchan Retail France звертається до Agena 3000 для цифровізації відносин з постачальниками

Компанія покладається на нову версію рішення A3 PIM Retail, відредаговану Agena 3000, для збору дематеріалізованних описів продуктів і даних про ціни від постачальників. Завдяки спеціальному модулю застосування даного рішення дозволить оцифрувати заявки на участь у тендерах 2021 року.

Детальніше на www.lsa-conso.fr
6 Липня 2021
~ 1 хв
Howden оголошує «цифрову пандемію», оскільки кількість атак програм-вимагачів зростає

Страховий брокер Howden випустив звіт, у якому аналізується сьогоднішній ринок кіберстрахування, який, за словами компанії, обумовлений атаками програм-вимагачів, більш високими тарифами та зміною регулювання. За даними брокера, за минулий 2020 рік відбулося на 170% більше атак, ніж у 2019 році.

Детальніше на www.reinsurancene.ws
Bluedrop розробляє рішення для навчання у секторі комерційних вантажоперевезень

Bluedrop Learning Networks офіційно запустила кампанію у Канаді по впровадженню електронного навчання початкового рівня (MELT) у секторі комерційного водіння вантажівок. Ця перша програма для онлайн-навчання такого типу, розроблена у співпраці з Saskatchewan Government Insurance (SGI). Вона вже доступна у Саскачевані для студентів, що починають навчання за ліцензією Class 1.

Детальніше на www.businesswire.com
6 Липня 2021
~ 1 хв
Київстар та Innovile уклали партнерство з метою впровадження платформи SON

Мультивендорна та мультитехнологічна платформа SON від Innovile автоматично відстежує і оптимізує мережеві елементи RAN до тих пір, поки не буде досягнута оптимальна конфігурація для найкращої продуктивності. SON, яка координує 11 модулів оптимізації на основі ШІ, допоможе «Київстар» поліпшити якість мережевих послуг.

Детальніше на www.totaltele.com
6 Липня 2021
~ 1 хв
В ОАЕ з’явиться ринок споживчого банкінгу на базі ШІ

Нове підприємство GoFinance – перша у світі система продуктів для споживчого банкінгу, заснована на надійному ШІ. Фінтех надасть клієнтам комплексні рішення для пошуку, порівняння, вибору, застосування та миттєвого отримання фінансових продуктів. Go Finance планує запустити сервіс у ОАЕ до третього кварталу 2021 року.

Детальніше на gulfnews.com