Щоденний дайджест

22 Вересня 2021
~ 1 хв
MSD та KKU розроблять цифровий медичний сертифікат у Таїланді

Університет Кхон Каєн підписав меморандум про взаєморозуміння з Департаментом медичних послуг про розробку системи видачі цифрових медичних сертифікатів. Меморандум спрямований на розробку прототипу видачі електронних медичних сертифікатів відповідно до стандарту HL7 FHIR, який заснований на технології блокчейн.

Детальніше на opengovasia.com
22 Вересня 2021
~ 1 хв
Mercadona застосовує нові системи автоматизації від Cimcorp

Рішення Cimcorp для свіжих продуктів скасовує необхідність у стелажах, що знижує витрати і підвищує безпеку співробітників і продукції. Підвісні портальні роботи працюють з ящиками з продуктами, складеними на підлозі, тому, коли працівникам складу потрібно очистити територію, немає необхідності підніматися по сходах і перевіряти кожну полку. Всі товари знаходяться на підлозі, де їх безпечніше і зручніше чистити.

Детальніше на www.logisticsmanager.com
22 Вересня 2021
~ 1 хв
Feedzai приєднується до ринку рішень Finxact

Співпраця об’єднає основні можливості та дані про транзакції з моніторингом фінансових ризиків і шахрайства Feedzai за банківськими каналами. Feedzai надає єдину хмарну платформу для управління фінансовими ризиками, допомагаючи банкам використовувати ШІ та машинне навчання для моніторингу клієнтів і транзакцій.

Детальніше на thepaypers.com
22 Вересня 2021
~ 1 хв
Phunware запускає рішення Smart City для міста Пасадена

MaaS Smart City від Phunware для Apple iOS та Google Android призначена для поліпшення взаємодії з громадянами та вирішення найважливіших завдань з управління надзвичайними ситуаціями.

Детальніше на www.globenewswire.com
22 Вересня 2021
~ 1 хв
Shopify розширює інтегровані роздрібні рішення у Німеччині

Компанія Shopify розширила інтегроване роздрібне обладнання для Shopify POS на додаток до Shopify Payments для особистих транзакцій з роздрібними продавцями у Німеччині. Постачальник обладнання заявляє, що ритейлерам буде вигідно об’єднати досвід онлайн і офлайн покупок.

Детальніше на www.enterprisetimes.co.uk
22 Вересня 2021
~ 1 хв
JMA Wireless формує приватну бездротову мережу у кампусі лабораторії Living Edge Lab

В основі рішення – віртуалізоване програмне забезпечення RAN XRAN від JMA та ядро Druid Software, що працює на AWS Snowball Edge. Оптоволоконна мережа з’єднує зовнішні радіостанції CBRS Cell Hub JMA навколо кампусу, а також спрямовані антени CBRS JMA від Crown Castle.

Детальніше на www.prnewswire.com
20 Вересня 2021
~ 1 хв
У Кореї триває 77-й Корейський конгрес радіологів 2021 (KCR 2021)

Через пандемію Covid-19 KCR 2021 проводиться у форматі гібридних онлайн-офлайн-зустрічей, у яких беруть участь провідні місцеві радіологи та понад 40 вчених з 10 країн. Крім того, корейські медичні компанії, що займаються штучним інтелектом, такі як VUNO, Lunit, Medical IP, Coreline Soft і Selvas AI, представили на заході свої розробки.

Детальніше на www.koreabiomed.com