Щоденний дайджест

7 Травня 2021
~ 1 хв
Компанія Proximus Luxembourg розгорнула систему Verimatrix Video Content Authority System

Verimatrix VCAS надає централізоване і масштабоване управління правами для великих багатоекранних пропозицій Proximus. Компанія створила власну локальну інфраструктуру, розробивши унікальну систему проміжного програмного забезпечення у поєднанні з інструментами шифрування Verimatrix.

Детальніше на www.businesswire.com
7 Травня 2021
~ 1 хв
EZLynx співпрацює з FIRST Insurance Funding для надання рішення преміального фінансування

Преміальне фінансування забезпечує гнучкість і покращує грошовий потік для страхувальників, що часто є визначальним фактором для успіху в бізнесі. Рішення в рамках EZLynx Management System дозволяє отримати кошторис фінансування в режимі реального часу, внести свій варіант у пропозицію агента і створити договір преміум-фінансування (PFA), готовий до підписання.

Детальніше на www.globenewswire.com
7 Травня 2021
~ 1 хв
DHL Express відкриває мобільний «спливаючий» магазин на сонячних батареях у Південній Каліфорнії

Магазин працює від сонячної батареї з резервними батареями, які заряджаються у місцевому сервісному центрі DHL. Він встановлений на запатентованій платформі з гідравлічним підйомником, яка опускається майже впритул до землі, тому покупці можуть легко отримати доступ до пристрою через вікно або просто увійшовши в магазин.

Детальніше на www.dcvelocity.com
7 Травня 2021
~ 1 хв
Comptek Technologies приєднується до програми Qualcomm Smart Cities Accelerator

Програма Qualcomm Smart Cities Accelerator об’єднує міста, муніципалітети, урядові установи і підприємства з екосистемою постачальників, допомагаючи досягти більшої ефективності, економії витрат, безпеки і стабільності. Comptek консультує операторів бездротового зв’язку і постачальників розумних технологій за стандартами технічної і естетичної інфраструктури для розгортання розумних міст.

Детальніше на www.globenewswire.com
7 Травня 2021
~ 1 хв
ITRI розробив логістичне рішення на основі ШІ

Дослідницький інститут промислових технологій (ITRI) розробив систему обслуговування стелажів високої щільності на основі штучного інтелекту. Динамічне рішення використовує 40 тисяч давачів і алгоритми штучного інтелекту. ITRI співпрацював з HCT Logistics та iAmech Technology, щоб протестувати систему в логістичному центрі Yahoo Kimo (Тайвань).

Детальніше на www.digitimes.com
7 Травня 2021
~ 1 хв
CreamPYE запускає новий токен для криптотовариства

CreamPYE має власний токен з символом PYE. Цей токен буде використовуватися разом з усіма платформами PYE по протоколу CreamPYE. Користувачі також можуть використовувати цей токен для оплати комісій за транзакції, коли вони знаходяться в мережі CreamPYE.

Детальніше на www.globenewswire.com
7 Травня 2021
~ 1 хв
SK Telecom розробить рішення для відеодіагностики у Catholic Medical Center

Рішення Vision AI призначене для забезпечення безпеки пацієнтів з психічними захворюваннями та порушеннями розвитку. Його мета – запобігання нещасним випадкам у лікарнях. Воно аналізує фото, відео та великі дані шляхом мета-аналізу.

Детальніше на www.ajudaily.com