Щоденний дайджест

27 Листопада 2020
~ 1 хв
Logmore випустила реєстратор даних для роботи у суворих умовах

Logmore Dry Ice адаптований для ланцюгів поставок та роботи в умовах від стандартних температур холодильників (2 – 8 °C) до рівнів глибокої заморозки (-100 °C). Реєстратор призначений для чутливих вантажів, таких як вакцина від COVID-19. Пристрій контролює температуру, вологість, удари, нахил вантажу в режимі реального часу.

Детальніше на www.businesswire.com
27 Листопада 2020
~ 1 хв
Італійський бренд Herno впровадив систему RFID від Solos для запобігання крадіжкам

Усі установки складаються з обладнання, яке можна приховати під підлогою, у стелі або у стінах, що дозволяє магазину виглядати презентабельно та зберігати звичний дизайн. У комплект входять RFID-зчитувачі, програмне забезпечення та автономний центр інтерактивної інформації.

Детальніше на www.rfidjournal.com
27 Листопада 2020
~ 1 хв
FIRST Canada запускає Interac e-Transfer Bulk Receivables у співпраці з AcordPay

Тепер брокери страхової компанії, що здійснюють банківські операції з Royal Bank of Canada, можуть швидко і безпечно виконати переказ коштів за допомогою Interac e-Transfer. Рішення можна інтегрувати у форми варіантів оплати, воно спрощує звірку, надаючи можливість активувати поліс або ідентифікувати клієнта і перевести кошти на довірчий рахунок брокера.

Детальніше на www.insurance-canada.ca
27 Листопада 2020
~ 1 хв
Бостон запускає програму Reimagine Main Streets

Мета проекту Reimagine – удосконалити ініціативу Boston Main Streets, а саме, поліпшити інфраструктуру всіх комерційних районів міста, підтримати малий бізнес та зменшити негативні економічні наслідки Covid-19.

Детальніше на www.smartcitiesworld.net
27 Листопада 2020
~ 1 хв
CMS запускає програму невідкладної допомоги на дому

В рамках програми Acute Hospital Care at Home лікарні отримають додаткове обладнання для лікування пацієнтів на дому за допомогою телемедицини та дистанційного моніторингу. Ця підтримка, перш за все, буде орієнтована на пацієнтів, які не хворі на Covid-19, але потребують термінової допомоги.

Детальніше на www.healthcareitnews.com
27 Листопада 2020
~ 1 хв
UC-Reseller оголошує про запуск UC-247 – платформи для реселлерів

Спільнота реселлерів UC-Reseller тепер має найшвидший SLA (Service Level Agreement) з доставки працюючої телефонної системи протягом декількох секунд після завершення замовлення. Можливості платформи дозволяють використовувати True MultiTenant, а також забезпечують інтеграцію з Microsoft Teams та інші функції.

Детальніше на telecomreseller.com
27 Листопада 2020
~ 1 хв
FreshBooks об’єднується з Barclays

Компанії планують об’єднати функції Barclaycard Payment з хмарною інфраструктурою білінгу та обліку від FreshBooks. Клієнти FreshBooks у Великобританії вже можуть використовувати набір недавно запущених опцій: функція прямого дебету, відстеження витрат і подача податкової декларації.

Детальніше на www.pymnts.com