Щоденний дайджест

14 Серпня 2020
~ 1 хв
Locus Robotics оголосила про співпрацю з Balloon One

В рамках співпраці Balloon One буде використовувати ботів для складського обслуговування, що дозволить компанії досягти стійкого підвищення ефективності роботи на 200-300% без необхідності дорогих та затяжних змін інфраструктури. Система Locus Multi-Bot AMR впроваджується всього за чотири тижні і забезпечує збільшення продуктивності складальників у 2-3 рази.

Детальніше на www.shdlogistics.com
14 Серпня 2020
~ 1 хв
Міністерство оборони США уклало контракт на розробку автономного середовища штучного інтелекту

Контракт, укладений Агентством оборонних інформаційних систем з Об’єднаним центром штучного інтелекту (JAIC), оцінюється у 106 млн. дол. і ставить за мету створення Об’єднаного загального фонду штучного інтелекту (JCF). У цьому автономному середовищі програмісти будуть тестувати ШІ для використання у подальшому Міністерством оборони США (DoD) у різних проектах.

Детальніше на federalnewsnetwork.com
14 Серпня 2020
~ 1 хв
China Unicom і China Telecom розгорнули 150 тисяч базових станцій 5G у першому півріччі 2020 року

У вересні 2019 року China Telecom і China Unicom підписали угоду про спільну побудову мобільної мережі 5G з основною метою – зниження витрат. За оцінками China Unicom, кількість базових станцій 5G до кінця поточного року досягне 300 тисяч, охопивши всі міста Китаю на рівні префектур.

Детальніше на www.rcrwireless.com
14 Серпня 2020
~ 1 хв
Metro Bank запускає Sensibill після пілотного тестування

Рішення Sensibill було запущено після успішного етапу бета-тестування. Ця технологія дозволяє клієнтам з малого бізнесу фіксувати, зберігати і прикріплювати квитанції до транзакцій. Воно не вимагає реєстрації і є частиною набору банківських інструментів для малого бізнесу.

Детальніше на www.fintechfutures.com
14 Серпня 2020
~ 1 хв
Walmart об’єднується з Instacart для здійснення доставки в день замовлення

Щоб конкурувати з Amazon, компанія Walmart запускає доставку в день замовлення. Поки що послуга буде доступна через Instacart у Сан-Франциско, Лос-Анджелесі і Сан-Дієго (Каліфорнія), а також в Талсі (Оклахома). Покупці зможуть придбати продукти, алкоголь і предмети домашнього декору. Ініціатива може бути поширена на більшу кількість міст, якщо виявиться успішною.

Детальніше на www.retail-week.com
14 Серпня 2020
~ 1 хв
Vigilant Software представляє рішення для створення етикеток на препаратах для анастезії

Рішення зумовлює використання принтера з попередньо завантаженим пропрієтарним і проміжним програмним забезпеченням, яке підключається до систем електронних медичних записів (EMR). Сканування спеціального штрих-коду на бейджі анестезіолога дозволяє роздрукувати етикетки, які наклеюються на шприци. Етикетки містять назву препарату, його концентрацію, дату і час, коли він був введений, а також ідентифікатор постачальника.

Детальніше на dallasinnovates.com
14 Серпня 2020
~ 1 хв
Sterling New Age Cyber та Elpha Secure запускають пакет кібербезпеки ES-1000

Страхова компанія Elpha Secure та Sterling New Age Cyber представили ES-1000, пакет послуг, спрямований на зниження ризиків і кіберзагроз за допомогою кіберпрограмм, освітніх ресурсів і професійних консультацій. У новій програмі використовуються інструменти та програмне забезпечення Elpha Secure для ранжирування кібер-вразливості бізнесу. Elpha Secure поєднує технології та страхування для захисту від кіберзагроз.

Детальніше на www.insurancejournal.com