Щоденний дайджест

29 Травня 2020
~ 1 хв
Партнер Microsoft, компанія Turnpike надає унікальне смарт-рішення для персоналу магазинів

Платформа відправляє співробітникам магазинів зрозумілі повідомлення і нагадування на спеціальні інтелектуальні бласлети. Мінімалістичний дизайн не відволікає і дозволяє швидко відреагував на поставлене завдання. Turnpike автоматично відправляє менеджерам повідомлення про переміщення або виклик персоналу, пересилає повідомлення співробітникам з проханням про допомогу у відділах, прогнозує черги на касах і т.д.

Детальніше на www.technologyrecord.com
29 Травня 2020
~ 1 хв
NRC в пошуках хмарного рішення для OIG

Комісія з ядерного регулювання (NRC) шукає хмарне рішення для Управління генерального інспектора (OIG) на рівні штатів. Система управління даними повинна не тільки зберігати і систематизувати необхідний електронний контент OIG, але також ставити завдання і проекти персоналу і визначати ефективні графіки роботи.

Детальніше на www.meritalk.com
29 Травня 2020
~ 1 хв
Everactive використовує бездротову сенсорну мережу для керування машинами

Постійно передаючи дані про вібрації, температуру і магнітне полу у хмару, рішення Everactive MHM виявляє ранні несправності машини. Використовуючи давачі без акумулятора, які самі по собі не вимагають ніякого обслуговування, MHM дозволяє персоналу підприємства використовувати ресурси для техобслуговування тільки тоді і там, де вони потрібні.

Детальніше на www.supplychainbrain.com
29 Травня 2020
~ 1 хв
Мінсільгосп США створює у сільських районах широкосмугову мережу

USDA інвестує 3,3 млн. доларів у надання послуг широкосмугового зв’язку в необслуговуваних або недостатньо обслуговуваних районах округів Пеннінгтон і Лоуренс (Південна Дакота). Ці інвестиції є частиною першого раунду фінансування Міністерства сільського господарства США та пілотної програми ReConnect. Проект здійснюється в рамках державно-приватного партнерства.

Детальніше на rapidcityjournal.com
29 Травня 2020
~ 1 хв
Mastercard у партнерстві з Enel X створює фінтех-лабораторію

Mastercard та Enel X об’єднали зусилля для запуску нової інноваційної лабораторії в Ізраїлі з метою просування інновацій в області фінансових технологій і кібербезпеки платіжної та енергетичної екосистеми по всьому світу. Лабораторія буде співпрацювати з компаніями-початківцями для тестування і розробки продуктів і рішень, орієнтованих на цифрову безпеку, фінансові платформи, цифрову аутентифікацію і фінансову доступність.

Детальніше на www.nsbanking.com
29 Травня 2020
~ 1 хв
DeepIntent запускає перший конфіденційний цифровий торговий майданчик для медичної реклами

Закрита екосистема DeepIntent забороняє передачу будь-яких конфіденційних даних за межі безпечної платформи, в тому числі даних про аудиторію і даних рекламних аукціонів у реальному часі (RTB). Вона не буде інтегруватися з іншими DSP для захисту даних своїх партнерів-видавців та конфіденційності своєї аудиторії. Це перший у своєму роді Healthcare Marketplace.

Детальніше на www.aithority.com
29 Травня 2020
~ 1 хв
Google і UCL розробили алгоритм для модернізації ринку страхування Lloyd’s of London

Алгоритм, який отримав назву Ki, дозволить страховим брокерам скоротити кількість часу і зусиль, що витрачаються на укладення договорів страхування і перестрахування, і створить більшу ефективність, оперативність і конкурентоспроможність ринку. Нова служба буде працювати на Google Cloud, що дозволить їй швидко масштабироваться.

Детальніше на www.computerweekly.com