Щоденний дайджест

10 Липня 2020
~ 1 хв
Китай планує запуск урядової звітно-інформаційної системи

Запуск планується на 15 серпня 2020 року. Державна звітно-інформаційна система буде управлятися адміністрацією прем’єр-міністра і урядом країни. Вона буде служити каналом зв’язку для розвитку комунікацій у державних адміністративних органах Китаю.

Детальніше на en.vietnamplus.vn
10 Липня 2020
~ 1 хв
Rapyd завершує операцію з придбання Korta

Rapyd, міжнародна компанія, яка веде діяльність у сфері Fintech as Service, оголосила про завершення операції з придбання Korta – ісландського постачальника послуг по оплаті платіжними картами. Rapyd допомагає платформам Gig-Economy і постачальникам технологій створювати і запускати будь-які додатки в галузі Fintech або Commerce без створення складної платіжної інфраструктури. Korta надає продавцям широкий спектр рішень для прийому платежів у магазинах, а також для цифрових платежів.

Детальніше на www.nsbanking.com
10 Липня 2020
~ 1 хв
Contrac IT випустила три рішення для ритейлерів, що підвищують безпеку покупців

До переліку винаходів увійшли цифрові значки Rightcrowd, які подають сигнал, коли співробітники магазину підходять дуже близько один до одного; пристрій для дезінфекції приміщень THOR UVC і тепловізійні камери, які відстежують співробітників з підвищеною температурою тіла.

Детальніше на www.retailtimes.co.uk
10 Липня 2020
~ 1 хв
Walmart презентує своїм клієнтам послугу підписки

Walmart Inc. представить послугу підписки, щоб конкурувати з програмою Prime від Amazon.com. Walmart + коштуватиме 98 доларів на рік, у підписку будуть входити такі послуги, як доставка продуктів у день замовлення і інше, повідомило агентство Recode з посиланням на анонімне джерело. Мета Walmart – змусити покупців додавати у кошик непродовольчі товари, такі, які вони, ймовірно, в даний час купують на Amazon.

Детальніше на www.ttnews.com
10 Липня 2020
~ 1 хв
Qualcomm представляє мобільну платформу Snapdragon 865 Plus 5G

Компанія Qualcomm Technologies представила мобільну платформу Qualcomm Snapdragon 865 Plus 5G, яка є продовженням флагманського Snapdragon 865. Новий Snapdragon 865 Plus призначений для забезпечення підвищеної продуктивності ігрових процесів, а також для 5G та інтуїтивного ШІ.

Детальніше на www.telecompaper.com
10 Липня 2020
~ 1 хв
Walmart виходить на ринок медичного страхування

Компанія буде продавати поліси медичного страхування безпосередньо своїм клієнтам. У ритейлера вже є 18 клінік, які забезпечують лікування хронічних і гострих захворювань у Техасі, Джорджії та Південній Кароліні, а у червні 2020 року Walmart придбав технологічну платформу CareZone – венчурний стартап, який розробляє додатки для відстеження стану при хронічних захворюваннях.

Детальніше на www.healthcaredive.com
10 Липня 2020
~ 1 хв
Страхова компанія Beazley створила систему для брокерської онлайн-роботи

Система онлайн-бронювання дозволяє страховим брокерам організовувати віртуальні зустрічі і безпечно обмінюватися відповідною документацією із страховиками під час пандемії коронавірусу. Beazley Booking була створена у співпраці з Microsoft та IT-консалтингом Redspire.

Детальніше на www.asiainsurancereview.com