Щоденний дайджест

9 Квітня 2021
~ 1 хв
BPER Banca з Hype SpA і Fabrick SpA запускають рішення для полегшеного банківського обслуговування DOTS

DOTS – це платіжна карта з IBAN у поєднанні з електронним рахунком, керована через мобільний додаток, призначена в основному для молодої аудиторії, що сприйнятлива до цифрових інновацій.

Детальніше на www.globallegalchronicle.com
9 Квітня 2021
~ 1 хв
Milliman і The Helper Bees пропонують інноваційне рішення для довгострокового догляду

Рішення LTC пропонує оздоровчі ініціативи, які перетворюють інформацію, отриману за допомогою моделей LARA, на реальний досвід власників полісів та покращують якість їх життя. Воно буде корисним для власників страхових полісів з високим ризиком, оскільки знижує витрати на страхові виплати та покращує якість життя пацієнтів.

Детальніше на www.prnewswire.com
9 Квітня 2021
~ 1 хв
Prima Solutions отримує сертифікат SOC 2 Type 2

Аудит SOC 2 – вищий рівень аудитів SOC – оцінює актуальність і ефективність постачальника хмарних рішень з точки зору безпеки, доступності, цілісності обробки, конфіденційності та захисту даних. Ця незалежна і прозора оцінка заснована на принципах і умовах AICPA (Американського інституту сертифікованих бухгалтерів). Сертифікат SOC 2 Type 2, виданий Prima Solutions, гарантує максимальний захист даних для клієнтів.

Детальніше на www.globenewswire.com
9 Квітня 2021
~ 1 хв
Логістична компанія JA Frate переходить на безпаперову технологію роботи

Компанія JA Frate, Inc впровадила процеси управління безпаперовою доставкою, використовуючи інтеграцію зі своїм рішенням FACTS для мобільного збору підписів і автоматизоване управління документацією Proof Of Delivery (POD). Завдяки цим можливостям JA Frate скорочує адміністративні витрати, а клієнти компанії можуть отримувати копії POD у режимі реального часу.

Детальніше на ajot.com
9 Квітня 2021
~ 1 хв
Nokia співпрацює з Amazon Web Services, щоб запропонувати операторам зв’язку хмарне рішення для зарядки

Nokia Converged Charging (NCC) забезпечує безперервну доступність, підтримує високу частоту і малу затримку постійно включеної конвергентної системи зарядки. Це дозволить операторам зв’язку отримати нові джерела доходу від 5G, наприклад, диференційоване ціноутворення, сегментування мережі і різні пропозиції продуктів.

Детальніше на telecom.economictimes.indiatimes.com
9 Квітня 2021
~ 1 хв
ShotSpotter запускає рішення SiteSecure для виявлення пострілів, щоб підвищити безпеку торгових центрів

ShotSpotter SiteSecure – це рішення для виявлення пострілів, яке попереджає співробітників служби безпеки протягом декількох секунд про інцидент зі стріляниною навколо магазинів і парковок, захищаючи покупців і співробітників ТЦ і забезпечуючи більш швидке реагування з боку правоохоронних органів та медичного персоналу.

Детальніше на www.sourcesecurity.com
9 Квітня 2021
~ 1 хв
Semtech і DevAppSol знижують витрати на управління аеропортом за допомогою LoRaWAN

Протокол LoRaWAN був інтегрований у рішення для інтелектуального відстеження багажних візків у міжнародному аеропорту Хайдарабад. Додаток DevAppSol використовує локальні приватні мережі LoRaWAN для точного управління і відстеження візків у момент, коли вони переміщуються по території аеропорту.

Детальніше на iotbusinessnews.com