Щоденний дайджест

21 Жовтня 2020
~ 1 хв
Уряд Австралії створить платформу даних для допомоги фермерам, які постраждали від посухи

Інструмент оцінки стійкості до посухи (DR SAT) буде використовуватися для надання даних і онлайн-оцінки стану посівів, щоб дати фермерам можливість управління ризиками і допомогти вибрати оптимальний варіант готовності до несприятливої погоди.

Детальніше на www.zdnet.com
21 Жовтня 2020
~ 1 хв
Siemens Energy і Bentley Systems представляють рішення для нафтогазової галузі

Рішення забезпечує інтелектуальну аналітику для скорочення операційних витрат, пов’язаних з нафтогазовими активами. Послуга Asset Performance Management for Oil&Gas або APM4 O&G включає в себе пропозиції обох компаній для підвищення продуктивності активів, усунення простоїв і скорочення витрат на обслуговування.

Детальніше на www.worldoil.com
21 Жовтня 2020
~ 1 хв
Bay State Physical Therapy застосовує Raintree EHR для управління графіком прийому пацієнтів

Інтегроване рішення Raintree EHR дозволило об’єднати всі дані про фізіотерапію у Bay State Physical Therapy на єдиній платформі. За час використання платформи значно покращилася загальна ефективність роботи медичної організації та відвідуваність процедур, а також була введена система нагадувань.

Детальніше на www.healthcareitnews.com
21 Жовтня 2020
~ 1 хв
Nokia повідомляє деталі про партнерство з НАСА і запуск 4G на Місяці

Новаторський дослідницький підрозділ компанії – Bell Labs – розробляє перше наскрізне рішення LTE, здатне працювати в умовах космосу. Базова станція LTE з вбудованими функціями Evolved Packet Core (EPC) комбінується з радіочастотними антенами і програмним забезпеченням. НАСА буде використовувати місячну мережу LTE для своєї програми Artemis.

Детальніше на telecomstechnews.com
21 Жовтня 2020
~ 1 хв
RBC Capital Markets запускає Aiden – електронну торговельна платформу на базі ШІ

Aiden – електронна торговельна платформа на основі штучного інтелекту, яка використовує обчислювальні потужності глибокого навчання з підкріпленням для поліпшення результатів торгівлі та отримання інформації для клієнтів. Платформа здатна приймати рішення на основі поточних ринкових даних, динамічно адаптуватися до нової інформації і витягувати уроки з кожної попередньої дії.

Детальніше на www.nsbanking.com
21 Жовтня 2020
~ 1 хв
MishiPay представляє мобільне рішення самообслуговування для роздрібної торгівлі

Технологія самообслуговування дозволяє покупцям сканувати товари у магазині за допомогою свого смартфона і оплачувати покупки цифровим способом. Такий спосіб оплати позбавляє від необхідності стояти у черзі або зв’язуватися з персоналом або використовувати касові термінали.

Детальніше на www.mobilepaymentstoday.com
21 Жовтня 2020
~ 1 хв
Goose Insurance запускає перше у Канаді автономне страхування від пандемії

Goose Insurance Services у партнерстві з Lloyd’s of London і MSH INTERNATIONAL (CANADA) LTD пропонують канадським туристам послугу страхування від пандемії. Вартість страховки становить 99 доларів на рік. Вона гарантує, що клієнти отримають до 500 тисяч доларів страхового покриття для надання невідкладної медичної допомоги у зв’язку з пандемією під час подорожі. Поліс поширюється на клієнта, коли він подорожує на 200 або більше км від основного місця проживання ув Канаді або у будь-якій точці світу.

Детальніше на www.insurance-canada.ca