Щоденний дайджест

27 Січня 2021
~ 1 хв
Dahua Technology презентувала рішення WizSense для безпеки

Серія WizSense призначена для «розумного» спостереження за віллами, магазинами, складами, територіями та будь-якими об’єктами на відкритій місцевості, наприклад, ставками або садами. Завдяки оновленій технології Smart Motion Detection (SMD 3.0), WizSense забезпечує точне виявлення людей і транспортних засобів, а також розпізнавання тварин.

Детальніше на www.sourcesecurity.com
27 Січня 2021
~ 1 хв
Ліверпульський університет отримав грант Innovate UK для розробки противірусної технології

Дослідники використовуватимуть отримані кошти для створення противірусних поверхонь, які зменшать можливість поширення вірусу SARS-CoV-2. Зараз розробляються три типи таких поверхонь: козирки для обличчя та захисні окуляри, покриття для квиткових автоматів та система очищення зчитувачів карт.

Детальніше на www.miragenews.com
27 Січня 2021
~ 1 хв
Cygnet Infotech представляє бухгалтерське програмне забезпечення Cygnet FACE

Cygnet FACE містить ряд корисних функцій, у тому числі налаштовувані звіти MIS для бізнес-аналітики, вбудовану подачу декларацій GST, права користувачів та організацій, функцію прикріплення документів для кожної транзакції, швидку навігацію по ярликах.

Детальніше на www.cxotoday.com
27 Січня 2021
~ 1 хв
Microsoft Teams інтегрується з інтелектуальним набором рішень SAP

SAP і Microsoft створюють інтеграції між Microsoft Teams та рішеннями SAP, такими як SAP S/4HANA, SAP SuccessFactors та SAP Customer Experience. Це буде сприяти інноваціям, підвищувати продуктивність і залученість співробітників. Інтеграції планується здійснити у середині 2021 року.

Детальніше на www.telecomtv.com
27 Січня 2021
~ 1 хв
Zayn Holding Limited запускає страхове рішення Protect4Less

Protect4Less пропонує зручні, гнучкі та доступні плани захисту для електронних пристроїв і персональної електроніки у ОАЕ. Рішення доступне за підпискою та дозволяє додати у мережу стільки пристроїв, скільки захоче користувач.

Детальніше на www.prnewswire.com
27 Січня 2021
~ 1 хв
HSBC інтегрує рішення Omni Collect у платформу eZPay

Платформа пропонує клієнтам кілька варіантів онлайн-платежів і можливість автоматичного створення рахунків. HSBC Omni Collect розроблене, щоб спростити підприємствам збір та перевірку цифрових платежів за товари та послуги, скоротити обсяг паперової роботи і збільшити оборотний капітал.

Детальніше на www.bangkokpost.com
27 Січня 2021
~ 1 хв
Компанія Inmarsat завершила установку своєї технології Fleet Xpress на 10-тисячному судні

Inmarsat, світовий лідер у галузі мобільного супутникового зв’язку, завершила установку своєї системи Fleet Xpress на 10-тисячному кораблі. Одночасно з цим компанія запустила нову «Академію даних флоту» з існуючими партнерами, судновласниками і операторами, щоб забезпечити повне розуміння і впровадження цифрових додатків, які роблять морську галузь більш безпечною, екологічною та ефективною.

Детальніше на www.prnewswire.co.uk