Щоденний дайджест

5 Березня 2021
~ 1 хв
Лас-Вегас тестує рішення для управління дорогами

Інтелектуальне рішення від Cox2M направлене на зниження завантаженості доріг у центрі міста. Цифрові кіоски, які використовують відеоаналітику та технологію «розумної» парковки, керують зонами для паркування таксі та громадського транспорту, роблячи місто більш безпечним для туристів та пішоходів.

Детальніше на www.smartcitiesworld.net
5 Березня 2021
~ 1 хв
Loop та Ulta Beauty запускають ресайкл-платформу для роздрібної торгівлі косметикою

Тепер клієнти зі Сполучених Штатів можуть робити покупки на сайті loopbyulta.com, купуючи товари для краси і особистої гігієни у міцній, екологічно чистій упаковці, яка буде перероблятися і використовуватися повторно. Після використання споживачі можуть замовити безкоштовне вивезення порожніх упаковок.

Детальніше на www.prnewswire.com
5 Березня 2021
~ 1 хв
Clearstream вибрав BearingPoint RegTech для супроводу рішення Abacus360

Abacus360 Banking – це стандартне програмне забезпечення для національної та міжнародної документальної звітності, статистичної та спеціальної звітності, яке буде застосовуватися для MAS 610. Це основний набір вимог до звітності у сфері фінансових послуг Сингапуру, який містить балансову та позабалансову інформацію банків та їх базові дані.

Детальніше на fintechnews.sg
5 Березня 2021
~ 1 хв
CEVA Logistics впроваджує робототехнічні рішення Berkshire Grey

Компанія використовує систему роботизованого сортування та ідентифікації продукції Berkshire Grey (RPSi) у розподільчому центрі у Ванкувері для ідентифікації та сортування пакетів та посилок. Система дозволяє обробляти більше 5,5 млн. упаковок на рік з мінімальним втручанням оператора на компактній виробничій площі 93 кв. м.

Детальніше на www.mmh.com
5 Березня 2021
~ 1 хв
Telecom Egypt планує прокласти підводний кабель HARP

Один з найбільших операторів підводного кабельного телебачення Telecom Egypt оголошує про свої плани запустити до 2023 року гібридний підводний кабель (HARP). Ця система окреслить Африканський континент, утворюючи форму арфи. Вона з’єднає прибережні африканські країни та ті, що не мають виходу до моря, з Європою через велику наземну і підводну інфраструктуру.

Детальніше на subtelforum.com
5 Березня 2021
~ 1 хв
Mitchell та Claim Genius представляють новий спосіб обробки претензій з використанням ШІ

Mitchell Intelligent Estimating – це перше у галузі рішення для автоматизації обробки претензій з гнучкою, наскрізною структурою, яка інтегрується з провідними постачальниками ШІ через відкриту платформу MIOP. Рішення аналізує фотографії пошкоджених автомобілів у реального часу, а потім на основі аналізу складає кошторис збитків.

Детальніше на www.prnewswire.com
5 Березня 2021
~ 1 хв
BioIQ запускає телемедичне рішення для діагностичного тестування пацієнтів

Платформа телемедицини BioIQ використовує штучний інтелект та поведінковий аналіз для оптимізації взаємодії лікаря і пацієнта, вона дозволяє відслідковувати результати аналізів і забезпечує зв’язок з лікарями у регіонах, у яких доступ до якісної медичної допомоги неможливий через віддаленість від міста.

Детальніше на www.prnewswire.com