Щоденний дайджест

17 Червня 2021
~ 1 хв
Talkdesk оголосила про випуск платформи для контакт-центрів Talkdesk Healthcare Experience Cloud

Платформа розроблена спеціально для постачальників медичних послуг – для надання синхронізованих, персоналізованих взаємодій з пацієнтами по всім цифровим і голосовим каналам зв’язку.

Детальніше на www.businesswire.com
17 Червня 2021
~ 1 хв
SmartAxiom представляє логістичне рішення BlockTracker

BlockTracker – це перше рішення для управління логістикою, яке захищене блокчейном. Воно складається з багатокористувацької хмарної системи, керуючої пристроями стільникового відстеження BlockTracker, які визначають місце розташування, температуру, вібрацію, тиск і рівень освітленості.

Детальніше на www.globenewswire.com
17 Червня 2021
~ 1 хв
У хорватському місті Скрадин старе міське освітлення замінили інноваційними світлодіодними рішеннями

Проект вартістю 300 тис. євро було реалізовано у співпраці з угорською компанією Tungsram і хорватською компанією Luma Energy. В результаті запуску проекту очікується щорічна економія енергії на 70% і значне скорочення викидів CO2.

Детальніше на www.total-croatia-news.com
17 Червня 2021
~ 1 хв
MerchLogix представляє MerchLogix Planogram – доповнення до набору хмарних технологічних рішень для ритейлу

Замінюючи електронні таблиці і загальні файли, Planogram надає єдину версію кожної планограмам, що доступна всім сторонам, які її потребують. В результаті виходять більш точні і відповідні планограми за менший час. Цей процес позитивно впливає на прибутковість магазину і скорочує час виконання замовлень.

Детальніше на www.prnewswire.com
17 Червня 2021
~ 1 хв
Компанія eMaxx випустила новий страховий продукт для сфери альтернативної енергії

Пакет гарантійних програм забезпечує підтримку виробникам, розробникам і власникам проектів в галузі поновлюваних джерел енергії, альтернативних джерел енергії та підвищення енергоефективності, надаючи страхове рішення для усунення недоліків продукції та продуктивності, підкріплене перестрахуванням частки квот XOL.

Детальніше на www.captiveinsurancetimes.com
17 Червня 2021
~ 1 хв
IP Infusion представляє рішення IP Infusion FAST

Завдяки рішенням постачальники послуг і партнери можуть здійснювати покупки онлайн в режимі “одного вікна”. Таким чином торгові партнери і мережеві оператори усунуть проблеми інтеграції та використають спрощену модель обслуговування, яка дозволить виконувати тільки одне замовлення на поставку від одного постачальника, і забезпечить одну контактну особу для безперебійної технічної підтримки і логістики.

Детальніше на www.businesswire.com
17 Червня 2021
~ 1 хв
ICICI Bank пропонує рішення цифрового банкінгу великим корпораціям

Рішення називається ICICI STACK і надає індивідуальні цифрові банківські послуги компаніям у 15 секторах, в тому числі в галузі фінансових послуг, IT, фармацевтиці та інших. Серед пропозицій: рішення цифрового банкінгу для корпорацій; послуги цифрового банкінгу для торгових партнерів, дилерів і постачальників; цифрові банківські послуги для співробітників і кураторські послуги для промоутерів, директорів і підписантів.

Детальніше на www.thehindubusinessline.com