Розумне місто

DHS США запускає кампанію по боротьбі з лісовими пожежами

SCITI Labs, Безопасность, Окружающая среда, Определение пожаров

Дирекція з науки і технологій (S&T) Міністерства внутрішньої безпеки США (DHS) обрала чотирьох технологічних партнерів для участі в проекті створення системи визначення пожеж. В якості тестової майданчики для розробки компаніям надана Лабораторія інноваційних технологій Smart Cities Internet of Things (SCITI). В рамках ініціативи SCITI Labs уряд країни має намір прискорити пошук ефективної протипожежної системи та рішень, пов’язаних з національною безпекою.

Компанії, які візьмуть участь в розробках:

  • Ai4 Technologies, Inc. (Сан-Франциско, Каліфорнія). Являє запатентовану технологію для географічної прив’язки і аналізу місцевості за допомогою LiDAR. Надає зображення і відео в реальному часі;
  • Breeze Technologies UG (Гамбург, Німеччина). Виробляє малогабаритні сенсори якості повітря, займається обробкою даних і аналітикою;
  • N5 Sensors, Inc. (Роквілл, Меріленд). Розробляє інтелектуальні давачі для використання в «розумних» містах, а також носимі портативні пристрої для моніторингу стану навколишнього середовища;
  • Valor Fire Safety (Лондондеррі, Нью-Гемпшир). Розробляє і ліцензує технологію виявлення диму.

Протягом наступних шести місяців компанії почнуть розробляти нові прототипи або модифікувати існуючі продукти, щоб оцінити їх відповідність вимогам DHS для боротьби з лісовими пожежами, які шкодять клімату і безпеки міських районів. Основна увага буде приділятися таким опцій:

  • безперервна ідентифікація джерел тепла і диму в режимі реального часу для визначення місця розташування загоряння;
  • відстеження периметра пожежі;
  • облік характеристик пожежі та включення географічних повідомлень і попереджень.

Підхід SCITI Labs спрямований на те, щоб розроблені технології були доступні і масштабовані, і не просто існували, а застосовувалися на практиці. Нещодавно завершивши дворічну роботу, сфокусовану на сенсорних технологіях для громадської безпеки, команда вчених SCITI Labs тепер зробить те саме для DHS.

Джефф Бут (Jeff Booth), директор S & T підкреслив, що пожежі продовжують загрожувати життю американців, їх майну та інфраструктурі міст. Правильні технологічні рішення стримають проблему і забезпечать необхідний рівень безпеки. SCITI Labs буде спывпрацювати з кінцевими користувачами, наприклад, FEMA, державні та місцеві пожежні служби, галузеві підприємства і т.д.

Згідно з новими дослідженнями, зміна клімату, а саме більш тривалий середньорічний період спеки і посухи в США значно збільшує ризик виникнення пожеж. За даними National Geographic, за останні чотири десятиліття тривалість сезону пожеж збільшилася на 20%.