Новини

Захід Dell Technologies Forum 2018

Щоосені компанія збирає партнерів, замовників і медіа, щоб продемонструвати технології, які допоможуть клієнтам отримувати більше та ефективніше працювати в цифрову епоху.

В рамках форуму більше 25 спікерів з України та світу поділились знаннями в чотирьох блоках трансформації: Workforce Transformation (Трансформація персоналу і робочих процесів), IT Transformation (ІТ-трансформація), Security Transformation (Трансформація безпеки), Digital Transformation (Цифрова трансформація).

Ключовим спікером заходу був Бертран Лалан віце-президент System Engineering Dell EMC в регіоні EMEA. За його словами в сучасності ІТ-трасформація скоріше вимога ніж альтернатива. Новий цифровий світ вже втілився в реальність, а концепція IoT (Internet of Things) поширюється все ширше, для розвитку бізнесу в цифровому майбутньому потрібні технологічні перетворення. Dell Technologies готова стати партнером на шляху трансформації та запропонувати широкий спектр рішень для кожної конкретної компанії.

Новинкою цього форуму стала зустріч ІТ-підприємниць в рамках проекту Women in IT, на якій обговорювали нинішнє становище жінок в ІТ-бізнесі, ініціативи, що допомагають побороти гендерну нерівність, фінансові та технологічні ресурси. Також організатори вперше запросили молоді українські команди для презентацій свої напрацювань. У Dell Technologies Forum взяли участь стартапи Limpid Armor, Hideez і Racoon.World.

Цьогорічний захід став ще масштабніший. Крім того, він довів що український ринок займає особливе місце в регіоні Західної Європи та розглядається командою Dell Technologies як перспективний напрямок.