Телекомунікації

Забезпечення надійної та високо продуктивної роботи багатофункціональних керованих хмарних сервісів завдяки Dell

~ 3 хв

Рішення дозволяють створити безпечні умови для швидкого розгортання інноваційних технологій, знижують ризики експлуатації ІТ-інфраструктури й надають унікальні можливості для інтеграції нових опцій

rackspace

Суть проблеми

Rackspace – світовий лідер в області керованих хмарних сервісів, що обслуговує понад 140 тис. бізнес-клієнтів, у тому числі більшу частину Fortune 100. Пропонує інтегровані керовані послуги та консультації експертів із додатків, даних, безпеки та цифровізації ІТ-інфраструктури. 

Компанія співпрацює з Dell з 1998 року з метою допомогти своїм клієнтам прискорити розгортання революційного керованого хмарного рішення Rackspace Private Cloud Everywhere, що працює на базі VMware Cloud Foundations. З Rackspace Private Cloud Everywhere замовники Rackspace отримують повністю керовану приватну хмару VMware з одним орендарем у своєму виборі глобальних центрів обробки даних, включаючи свої власні. Це дозволяє компаніям задовольняти свої вимоги до суверенітету даних, а також підвищити їх продуктивність і цінність.

Rackspace потребувала високонадійної, швидкої у розгортанні ІТ-інфраструктури для просування й реалізації пропозицій щодо інтеграції та обслуговування у хмарі в якості послуги організаціям по всьому світові. 

Що пропонує Dell?

Dell – одна з найбільших і прогресивних технологічних корпорацій, яка, крім виробництва та реалізації комп’ютерної техніки, надає широкий спектр інноваційних програмних рішень, цифрових інструментів і послуг, забезпечуючи їх комплексне впровадження та підтримку. Розроблюване програмне забезпечення допомагає ефективно та швидко здійснити цифрову трансформацію всередині компанії або організації незалежно від галузі та напрямку діяльності: підвищити продуктивність ІТ-інфраструктури, оптимізувати ресурси, адаптувати необхідні технології до конкретних бізнес-цілей, убезпечити дані та ІКТ-процеси. 

Як Rackspace використовує Dell?

Rackspace використовує Dell EMC vSAN Ready Nodes для прогресивної платформи Rackspace Private Cloud Everywhere. Готові вузли Dell EMC vSAN Ready Nodes являють собою попередньо конфігуровані й перевірені будівельні блоки, що допомагають Rackspace та її клієнтам швидше виходити на ринок завдяки надійному керованому хмарному рішенню, що знижує ризики розгортання, підвищує ефективність сховища та забезпечує його легке масштабування для зростання.

Вузли побудовані на стоєчних серверах Dell EMC PowerEdgeTM R740 14-го покоління з процесорами Intel® Xeon®. Сервери були попередньо налаштовані, протестовані й сертифіковані для роботи VMware vSAN. Кожен готовий вузол включає в себе тільки необхідну кількість процесорів, пам’яті, мережевих контролерів вводу-виводу, жорстких дисків і твердотільних накопичувачів, які найкраще підходять для VMware vSAN і потреб клієнтів Rackspace. 

Dell EMC vSAN Ready стали ключем до більш швидкого розгортання Rackspace Private Cloud Everywhere у глобальному масштабі і найкращим рішенням з точки зору інтеграції з існуючими технологіями приватної  хмари та потреби Rackspace у прискоренні розгортання по всьому світові, скоротивши час масштабування до декількох тижнів.

Готові вузли Dell, EMC vSAN, в свою чергу, є одним із будівельних блоків для рішень Rackspace Private Cloud як послуга (PCaaS), що допомагають організаціям підвищити економічність своїх хмарних рішень. За даними Rackspace, рішення приносить її клієнтам економію у 39%. Більше того, вони отримали вибір економічних моделей, що дозволяють використовувати приватну хмару в основному в якості операційних або капітальних витрат.

Rackspace підкріплює свої послуги PCaaS провідними в галузі угодами про рівень обслуговування, включаючи 100-відсоткову гарантію безперебійної роботи API та мережі, 15-хвилинний час прямого реагування на аварійні ситуації та цілодобовий доступ до хмарних експертів.

Dell є лідером в наданні інноваційної та хмарної інфраструктури, систем зберігання та серверів. Якщо ви хочете дізнатися докладну інформацію або вартість рішень Dell, звертайтеся до наших фахівців.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Дмитро Пантюхін
Account Executive

    ;