Телекомунікації

Yva.ai: аналізує ефективність персоналу і визначає вигоряння працівників

~ 3 хв

Застосовуючи Yva.ai, можна аналізувати залученість і активність офісних співробітників і тих, хто працює віддалено. Рішення аналізує понад 44 показників, у тому числі вигорання, швидкість реакції на листи, залученість у робочий процес і інші важливі метрики.

Yva.ai

«Здоров’я» компанії полягає у сформованій корпоративній культурі, залученні персоналу і здатності утримати ключові кадри. Більшість сучасних компаній-лідерів ринку вже зрозуміли, що тільки орієнтований на співробітника підхід до робочого процесу в поєднанні з сучасними технологіями гарантує високі бізнес-результати.

Як зробити так, щоб співробітник був завжди задоволений і мотивований? Як отримати об’єктивні результати оцінки залученості персоналу і мінімізувати відсоток співробітників, які звільняються через професійне вигорання? Тепер ці та інші критичні для компаній питання можна вирішити за допомогою ексклюзивного ШІ-рішення по роботі з персоналом – Yva.ai.

Принцип дії Yva.ai

Застосовуючи Yva.ai, можна аналізувати залученість і активність офісних співробітників і тих, хто працює віддалено. Рішення аналізує понад 44 показників, у тому числі вигорання, швидкість реакції на листи, залученість у робочий процес і інші важливі метрики.

Yva.ai підключається до таких джерел комунікації всередині компанії, як корпоративна електронна пошта і месенджери; система здійснює аналітику взаємодії – хто відправив повідомлення, у який час і кому воно було адресоване. Один раз на тиждень Yva.ai відправляє кожному співробітнику опитування тривалістю 60 секунд, яке містить питання про те, як пройшов тиждень, якою була залученість і т.д. Керівництво компанії розуміє не тільки фактичну ситуацію в офісі, а й те, що відбувається зі співробітниками, які працюють віддалено.

Рішення аналізує соціальний капітал – окремі характеристики кожного співробітника і формує реальну картину того, як працівник може використовувати свої внутрішні ресурси і якості для досягнення максимально ефективних робочих результатів. Ця оцінка формується за результатами опитування, у яке входять такі питання, як, наприклад, “Хто вас надихає?”, “До кого ви звернетеся у першу чергу з новою ідеєю або проектом?”, “Хто бере на себе лідерство у невизначених ситуаціях? ” та інші. Крім оцінки особистих якостей, система виконує збір даних для відправки звітів керівникам про їхній стиль управління. У відповідності з цим стилем керівник може відкоригувати свою взаємодію з підлеглими, щоб домогтися максимальних бізнес-результатів для відділу і, у перспективі, для компанії в цілому. Yva.ai представляє дані у вигляді візуальних блоків з графіками, діаграмами та текстом.

Нарешті, мережевий організаційний аналіз Yva.ai (ONA) – спосіб ефективного розуміння поведінки менеджерів і співробітників компанії всередині робочих груп. Наприклад, компанія може визначити, хто з менеджерів більш відсторонений або, навпаки, більш залучений у процес взаємодії з персоналом. В результаті аналізу система формує поведінкові моделі, представлені у вигляді детальної діаграми.

Ключові параметри дій персоналу, які аналізує Yva.ai:

 • якість співпраці та командної роботи;
 • професійні навички;
 • організація професійної діяльності;
 • комунікація у робочих групах;
 • адаптивність.

Що конкретно дає Yva.ai компанії?

 • допомагає розуміти проблемні зони кожного і точково працювати зі співробітниками. Кожен учасник колективу отримує доступ до особистого кабінету з персональними звітами, які дають йому можливість відслідковувати свої сильні і слабкі сторони. Yva.ai аналізує те, що раніше неможливо було виміряти об’єктивно;
 • робить співробітників більш щасливими і задоволеними своєю роботою за допомогою «розумного зворотного зв’язку 360» – заповнюючи короткі опитування, співробітник знає, що буде почутий;
 • розвиває лідерські якості персоналу і дозволяє керівникам департаментів або топ-менеджерам об’єктивно оцінити свій стиль управління, виявити «слабкі точки» у взаємодії з підлеглими і усунути їх для досягнення більш високих бізнес-результатів;
 • виявляє неформальних лідерів всередині колективу та інфлюенсерів за допомогою організаційно-мережевого аналізу;
 • формує звіт з індексами вигорання, це означає, що запобігти відходу цінного співробітника можна ще до того, як він прийняв рішення звільнитися.

Система Yva.ai абсолютно етична і безпечна, оскільки анонімізує дії співробітників і зворотний зв’язок від них. Вона агрегує дані для груп від 5 осіб. Суть повідомлень не зберігається і не аналізується, таким чином, приватність кожного учасника залишається недоторканною. Крім того, дані соціальних мереж або особистої електронної пошти і смс також не аналізуються, оскільки для аналізу використовуються суто робочі канали комунікацій. Діяльність Yva.ai відповідає вимогам закону про захист персональних даних.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

  ;