Державний сектор

Як британська поліція використовує Qlik

~ 3 хв

Платформа візуальної аналітики дозволила співробітникам поліції почати швидше реагувати на злочинні інциденти, підвищити показники боротьби зі злочинністю та збільшити кількість випадків запобігання ДТП на міських дорогах

Avon & Somerset Constabulary

Avon & Somerset Constabulary застосовують аналітичну платформу Qlik Sense у своїй роботі.

«Ейвон і Сомерсет» – це територіальні поліцейські сили, що відповідають за забезпечення правопорядку в графстві Сомерсет і нині не існуючому окрузі Ейвон, до складу якого входять місто і округ Брістоль, унітарна влада Бата і північно-східного Сомерсету, Північного Сомерсету і Півдня Глостершир (на території Великобританії).

Метою використання аналітичної платформи стала візуалізації даних про роботу командного центру. Управління хотіло краще зрозуміти, як відбувається справи з доступністю поліцейських загонів в окрузі, а також проаналізувати активність співробітників і місцезнаходження протягом робочого дня. Avon & Somerset Constabulary вважається одним з найбільших поліцейських загонів Великобританії, у поліції штату Ейвон працює 6 тисяч осіб, в тому числі 2,8 тисячі офіцерів. Сфера дії управління охоплює внутрішні райони міста, такі як Брістоль, а також сільські райони, такі як Сомерсет-Мурс, тому організація стикається з більш широким колом проблем і ситуацій.

Avon & Somerset Constabulary застосувала Qlik Sense для візуалізації даних – спочатку через дванадцять додатків, створених за кілька днів і використовуваних в усіх підрозділах, від співробітників командного центру до керівників. Візуальні елементи відображалися на екранах командного центру, надаючи персоналу точну інформацію про те, де є потреба у поліцейському загоні. Надалі такі дані використовувалися для інструктажу поліцейських.

Для ліквідації можливих протиправних інцидентів поліцейські прямували у потрібний район, причому, основою для розподілу була саме аналітична платформа – на підставі зібраних даних командний центр міг визначити райони з більш високою або більш низькою криміногенністю (в залежності від часу доби та інших параметрів). Співробітників поліції розподіляли по певних ділянках, більшу частину направляли туди, де фіксувався підвищений рівень злочинності.

Додаток супервізора оновлюється дані кожні 20 хвилин, таким чином сержант поліції може призначити дію, а потім перевірити, чи була вона виконана протягом зміни. Це набагато зручніше, ніж чекати кінця зміни і тільки через добу перевіряти дії всіх співробітників.

Застосування Qlik Sense збільшило кількість протиправних інцидентів, яким запобігли.

Додаток, використовуваний кожен день або з певною періодичністю, дозволяє складати звіти про злочини, візуалізує робоче навантаження, ресурси і продуктивність співробітників поліції, показує де саме і скільки порушень сталося. Також його застосовують для управління правопорушниками – це можливо завдяки прогнозному моделюванню і профілізації злочинців за рівнем ризику і характеру злочину. Моделювання застосовується і для попередження ДТП.

Qlik об’єднала всі існуючі системи Avon & Somerset Constabulary. У співробітників аналітичного відділу є цілодобовий доступ до візуальної аналітики даних, яка допомагає прогнозувати сценарії і інциденти з високим ризиком, виявляє уразливості, підозрілі попередження і будь-яку іншу важливу інформацію, необхідну співробітникам патрульної поліції для ефективного і безпечного виконання їх роботи.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;