Транспорт та логістика

Як Big Lots застосовує Alteryx в логістиці

~ 2 хв

Від трудомісткого процесу оптимізації вхідних поставок, який спочатку займав до 3-х днів, компанія перейшла до його здійснення менше, ніж за десять хвилин. Крім того, використовуючи прозорість ланцюжка поставок і систему маршрутизації посилок, платформа на 11% знизила загальні витрати і витрати на перевезення

Проблема

Платформа електронної комерції Big Lots поставила мету підвищити ефективність перевезень постачальників, а також скласти звіт про ключові показники ефективності по роках, щоб визначити, які процеси можна оптимізувати для економії часу або витрат. Дані про продуктивність постачальників надходили з кількох джерел, а показники ефективності по роках були отримані з несумісних даних (фрахт і отримання замовлень на поставку).

Ще один процес, який мав знижену ефективність – маршрутизація посилок. Більшість ритейлерів включають вартість доставки в роздрібну ціну своєї продукції, щоб компенсувати маржу послуг. Однак Big Lots пропонує однакову ціну для товарів в Інтернеті і в магазинах, не включаючи витрати на доставку в роздрібну ціну товарів. Через це їм потрібно було виділяти час і ресурси для покриття витрат на обслуговування.

Рішення

До застосування Alteryx, Big Lots компанія використовувала Excel і Access для ручного створення записів, змішування наборів даних і консолідації звітів, в результаті на створення звіту потрібно майже три дні. До Alteryx у звіті про перевезення вказувалося, чи є поточний маршрут посилки оптимальним (виходячи з розмірів упаковки). Цей процес займав від 2 до 3 годин щодня, і знижував ефективність праці робітників. Процес оптимізації логістичного маршруту, на який раніше було потрібно кілька днів, тепер триває кілька секунд. Alteryx щодня обробляє 103 тисячі вхідних потоків даних.

Процес маршрутизації посилки був дуже простий. Команда використовувала дані замовлення, щоб краще зрозуміти, які предмети входять в кожен пакет. У таблицю вносилися розміри кожної посилки, щоб можна було розрахувати розмір коробкі. До використання Alteryx кожна упаковка мала однакову довжину і висоту. Тепер співробітники складу можуть легко визначити, яка упаковка є оптимальною. Тим самим економиться місце у фурах при перевезенні.

Результати

Перша вигода від застосування Alteryx – це заощаджений час. Друга: від процесу оптимізації вхідних поставок, який спочатку займав до 3-х днів, компанія перейшла до його здійснення менше, ніж за десять хвилин. Крім того, використовуючи прозорість ланцюжка поставок і систему маршрутизації посилок, платформа на 11% знизила загальні витрати і витрати на перевезення. Разом з Alteryx Big Lots в будь-який момент може надати рітейлерам детальну інформацію про транспортні засоби та ефективність логістичних процесів.

Для консультації щодо платформи Alteryx в Україні звертайтесь до наших менеджерів.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Артем Голоскевич
директор по Data&AI стратегії

    ;