Державний сектор

Wolseley Canada долає обмеження статичної звітності за допомогою Tableau Online

~ 2 хв

Перехід на Tableau Online призвів до більшої гнучкості і кращої координації між бізнес-групами Wolseley Canada, завдяки спільному використанню даних. Торгові представники можуть відразу побачити, як працює їх портфель з даними, які динамічно витягуються з декількох джерел

Wolseley-Canada

Про компанію

Wolseley Canada є провідним національним дистриб’ютором сантехніки, систем опалення, вентиляції, кондиціонування повітря, а також виробів з полівінілхлориду. Чисельність співробітників компанії складає 2400 осіб у 220 точках по всій Канаді. Компанія обслуговує клієнтів з приватного, комерційного та промислового секторів. Wolseley Canada – дочірня компанія транснаціональної корпорації Ferguson plc (FERG), виручка якої становить близько 20 мільярдів доларів.

В останні роки група даних Wolseley Canada довела свою здатність передбачати тенденції доходів, прив’язані до індикаторів на канадському ринку житла. Спираючись на цей успіх в області аналітики, компанія приступила до створення звітів, щоб інформувати різні бізнес-групи про очікувані зміни у ринкових показниках.

Спочатку звіти були статичними і мали обмежену цінність через затримку, необхідну для їх створення вручну. У них також була відсутня можливість маневрувати в даних для деталізації і отримання додаткової інформації. Їх неможливо було впорядкувати або змінити будь-яким чином, у тому числі були відсутні діаграми, графіки і навіть колірне кодування – тільки суворий табличний звіт у форматі PDF.

Для модернізації процесу звітності Wolseley Canada спробувала використовувати існуюче рішення для управління продуктивністю і бізнес-аналітики. Однак обмеження продукту, пов’язані з підключенням до даних і простотою створення візуалізацій, у кінцевому підсумку призвели їх до відмови від рішення та використання Tableau Online. Команда аналітиків слідувала традиційному процесу запиту пропозицій, під час якого оцінювала відразу кілька продуктів. У переломний момент під час презентації для керівників вони використовували Tableau Online, щоб відповідати на питання в режимі реального часу, надаючи керівникам планшети на зборах, щоб вони могли переглядати дані і приймати участь у візуалізації на панелі управління. Динамічний і інтерактивний характер візуалізацій Tableau став проривом і фактором отримання підтримки з боку керівників компанії. Так застаріла система була замінена на Tableau Online.

Дотримуючись методології Tableau Blueprint, Wolseley Canada сприяла впровадженню Tableau Online, викликаючи інтерес у відділах по всій організації. Співробітники ефективно розподіляли ліцензії, призначаючи одну з гнучких опцій, які пропонує Tableau (Viewer, Creator або Explorer), щоб відповідати потребам кожного користувача. В даний час Wolseley Canada використовує каталог даних і Tableau Data Management для створення контекстних описів і попереджень, які додатково спрощують аналіз даних і операції.

Перехід на Tableau Online призвів до більшої гнучкості і кращої координації між бізнес-групами Wolseley Canada, завдяки спільному використанню даних. Торгові представники можуть відразу побачити, як працює їх портфель з даними, які динамічно витягуються з декількох джерел, а оскільки Tableau Online розміщується в хмарі, Wolseley Canada досягла цих успіхів без необхідності створювати і підтримувати нові активи центру обробки даних.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;