Телекомунікації

Vodafone NZ виконує цифрову трансформацію за допомогою Alteryx

~ 3 хв

Alteryx дозволив компанії швидко реагувати на потреби бізнесу і, отже, відслідковувати зміни у моделюванні процесів. Поліпшення можливостей автоматизації загального мережевого моделювання та моніторингу продуктивності дозволило спростити роботу співробітників

Vodafone NZ Alteryx

Огляд варіанту використання

Vodafone New Zealand – постачальник телекомунікаційних послуг для мобільних мереж, онлайн-телебачення, широкосмугового доступу в Інтернет і інших супутніх послуг, крім того, компанія займається роздрібними продажами мобільних телефонів і аксесуарів.

Проблема, яку потрібно було вирішити

Зміни у галузі стимулюють впровадження цифрових технологій і високі вимоги до послуг, які надає компанія. Нові місця обслуговування, підвищений попит на трафік і більш швидкі послуги вимагають точного моделювання, створення мереж Smart Capex і ефективних способів їх моніторингу.

Ці вимоги як з боку споживача, так і з боку мережі пов’язані з величезною кількістю даних, які надходять з різних джерел, відносяться до різних типів, мають різну частоту і взаємозв’язки. Для вилучення, трансформації, складання звітів застосовуються різні джерела даних, і кожен співробітник дотримується того способу роботи з даними, що вважає найкращим.

Такий спосіб обробки даних був оптимальним, коли складність мережі була абсолютно керованою, і час від часу у модель мережі вносилися зміни. Однак, щоб гарантувати, що компанія може реагувати на потреби своїх клієнтів, Vodafone New Zealand довелося спростити цей процес і заздалегідь підготуватися до трансформації.

Опис робочого рішення

У компанії було скрутне становище, оскільки деякі співробітники, що працюють в галузі телекомунікацій та статистики, «застрягли» у використанні Excel і так і не зробили стрибок до SQL, Python або будь-якого іншого способу більш швидкої обробки даних. Також у компанії працювали співробітники, які дійсно добре розбиралися у написанні сценаріїв, але звернулися до фахівців з технологій, оскільки поки були не в змозі самостійно будувати аналітичні моделі. Таким чином, компанії доводилося стежити за тим, щоб обидві сторони розуміли технологію і/або код.

Alteryx дозволив компанії швидко реагувати на потреби бізнесу і, отже, змінювати і відстежувати зміни у моделюванні. Поліпшення можливостей автоматизації загального мережевого моделювання та моніторингу продуктивності – все це спрощує роботу інженерів, щоб бізнесу було швидше і легше приймати правильні рішення. Під час використання Alteryx компанія пройшла кілька стадій:

  1. Визначення варіантів використання.

Було прийнято рішення звернутися до командам з різних областей і попросити їх вибрати одне нескладне і часто повторюване завдання, яка є частиною їх рутинних обов’язків.

  1. Підтримка Alteryx.

Платформа Alteryx надала кожному користувачеві пробну ліцензію дизайнера і доступ до різних рівнів навчання через програму Alteryx Discovery. Користувачі змогли визначити завдання, необхідні їм для виконання обраного ними варіанта застосування.

  1. Налаштування Scrum.

Налаштування дошки Scrum з варіантом використання, що має власний структурований набір завдань ELT, направило користувачів через процес і допомогло виявити блокуючі пристрої і призначити їх досвідченим користувачам у команді.

  1. Процес розгортання.

У команди все ще були прогалини у навчанні або завершення своїх сценаріїв використання. Компанія також витратила деякий час на збір необхідної інформації, щоб звернутися до бізнесу за додатковими ліцензіями і отримати підтримку, необхідну для виробництва розроблених сценаріїв використання.

Інвестиції у співробітників стимулювали співробітництво і обмін знаннями, особливо з урахуванням того, що процес Alteryx ELT не вимагає пояснень і простий у використанні. Це дало користувачам можливість автоматизувати свої власні завдання і завдання своїх колег по BAU, заощадивши час на моделюванні в Excel та аналізі різних веб-звітів. Час відгуку покращився, компанія отримала відповіді, необхідні бізнесу, завдяки простій і відтворюваній аналітиці.

Компанія Everest – офіційний партнер Alteryx в Україні зі статусом Premier Partner. Якщо ви бажаєте дізнатись детальну інформацію або вартість ліцензії Alteryx Designer та Alteryx Server, звертайтесь до нас.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;