Телекомунікації

Virtual Computing збільшує продуктивність резервного копіювання разом з NAKIVO Backup & Replication

~ 3 хв

За допомогою рішення, встановленого на Synology NAS компанія збільшила продуктивність процесу копіювання віртуальних машин у 10 разів, а також звільнила 1 годину протягом дня для інших бізнес-завдань

Cloud-Storage

Virtual Computing, заснована у 2006 році, є провідним постачальником хмарних послуг в Ейндховені (Нідерланди). Компанія спеціалізується на IT та телекомунікаційних рішеннях для малого і середнього бізнесу, в тому числі онлайн-робочому просторі, веб-хостингу, послузі Інтернет, IP-телефонії та IT-підтримці. За минулі роки Virtual Computing перетворилася на повноцінну IT-послугу для малого та середнього бізнесу, і завдяки команді мотивованих професіоналів компанія пропонує своїм клієнтам щоденне налаштування, гнучкість та індивідуальне обслуговування. Virtual Computing управляє більш 2 тис. кінцевих користувачів і 300 компаніями по всьому світу. У 2016 році Virtual Computing отримала сертифікат ISO 9001 та представила портал самообслуговування, на якому клієнти можуть управляти своїм онлайн-робочим простором. За допомогою NAKIVO Backup & Replication, встановленого на Synology NAS компанія збільшила продуктивність резервного копіювання віртуальних машин у 10 разів.

Віртуальні машини VMware зберігають все, від серверів SQL до Microsoft Active Directory. Маючи більш ніж 10-річний досвід, Virtual Computing адаптує свою продукцію і послуги до конкретних потреб кожного клієнта, і кінцева мета – забезпечити клієнтам цілодобову доступність і захист даних, щоб вони могли зосередитися на інших бізнес-цілях.

Раніше Virtual Computing працювала з іншим рішенням для резервного копіювання віртуальних машин, але часті збої резервного копіювання та відновлення, а також дуже велика кількість часу, що витрачається на адміністрування копіювання, у підсумку призвели до відмови від цього рішення. Після кожного оновлення програмного забезпечення фахівцям доводилося звертатися у службу підтримки, яка була не дуже чуйною. Необхідно було отримати рішення для резервного копіювання, яке б економило час, знижувало складність і забезпечувало цілодобову доступність критично важливих бізнес-систем.

NAKIVO Backup & Replication практичне і просте, воно підходить для будь-якого типу віртуального середовища. Його можна розгорнути як віртуальний пристрій VMware, а також встановити на Synology NAS, яке забезпечує приголомшливу продуктивність резервного копіювання віртуальних машин, у 10 разів швидше, ніж попереднє рішення. У поточному середовищі копіювання виконується один раз на день, всі завдання розподіляються на день, більшість з них завершується за 15 хвилин. Найбільшою перевагою є те, що більше не доводиться витрачати багато часу на перевірку результатів копіювання. Завдяки NAKIVO Backup компанія економить не менше 1 години на день, цей час можна направити на інші важливі бізнес-операції. Крім резервного копіювання віртуальних машин, Backup Copy надає додаткові переваги віртуальних обчислень. Життєво важливо мати більше однієї копії критично важливих для бізнесу даних, щоб забезпечити можливість відновлення у разі збою. З резервних копій можна легко відновити цілі віртуальні машини, об’єкти і файли за розумний час. NAKIVO Backup & Replication працює відразу після установки і не вимагає додаткового технічного супроводу для щоденної підтримки.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;