Транспорт та логістика

Veeam забезпечує захист даних Volkswagen Argentina

~ 3 хв

Veeam забезпечує відповідність значень RPO і RTO за рахунок прискореного резервного копіювання на 97% і відновлення на 94%. Ліцензування рішення економить компанії до 100 тисяч доларів на рік

Volkswagen

Бізнес-виклик

Volkswagen Argentina – один з провідних виробників автомобілів у країні. Завод у Хенераль Пачеко (General Pacheco) виробляє близько 43 тисяч автомобілів на рік, а завод у Кордові виробляє близько 675 тисяч коробок передач – ключового компонента трансмісії автомобіля.

Volkswagen Аргентина також лідирує в країні з продажу автомобілів. Незважаючи на зростаючу конкуренцію на ринку, щорічно через велику мережу дилерів продається більше 70 тисяч автомобілів та запчастин. Виробництво автомобілів – це складний процес, тому Volkswagen Argentina використовує додаток Synatec для управління процесом складання та запобігання помилок. Synatec допомагає забезпечити якість продукції, прозорість і безпеку процесів. Дилерська мережа влаштована складно, тому Volkswagen Argentina створила перший у країні досвід цифрового дилера. Це дозволяє використовувати планшети, сенсорні екрани і гарнітури віртуальної реальності, які забезпечують 360-градусний огляд інтер’єру та екстер’єру автомобіля. Покупці можуть порівняти кольори, компоненти і аксесуари кожної моделі і прийняти рішення про покупку.

Бізнес-завдання

Завдання виробника полягало у скороченні часу, необхідного для захисту систем, що підтримують виробництво і продаж. Компанія виконувала резервне копіювання на магнітні носії протягом більше 10 років, і хоча колись цей процес дійсно був ефективним, він втратив свою актуальність. Застаріле резервне копіювання було повільним, що не давало змоги здійснювати його часто, отже, було менше точок відновлення. Іноді воно займало кілька тижнів. ІТ-відділу було складно досягти цілей точки відновлення (RPO) і цільового часу відновлення (RTO).

Компанія розглянула три варіанти заміни застарілого резервного копіювання, включаючи Veeam Availability Suite. Були проаналізовані технічні потреби і бізнес-вимоги, і рішення про розгортання Veeam прийняли одностайно.

Рішення Veeam

Компанія Volkswagen в Аргентині замінила застаріле резервне копіювання на Veeam, щоб захистити ІТ-системи, що підтримують виробництво і продаж автомобілів. Veeam забезпечує відповідність значень RPO і RTO за рахунок прискореного резервного копіювання на 97% і відновлення на 94%. Veeam також створює глибоку візуалізацію інфраструктури резервного копіювання, дозволяючи ІТ-фахівцям вирішувати проблеми до того, як вони переростуть у глобальний мінус. Veeam Explorers для Microsoft Exchange, Oracle та SQL Server виконує відновлення фрагментів, а Instant VM Recovery відновлює віртуальні машини цілком. Процес відбувається дуже швидко.

Ще один спосіб уникнути простоїв Volkswagen Argentina – це розширений моніторинг, звітність та планування потужностей. Veeam не тільки швидко і ефективно виконує резервне копіювання 180 ТБ на 200 віртуальних машин, а й контролює всю ІТ-інфраструктуру. Рішення повідомляє про те, коли закінчується місце у сховищах резервних копій, щоб запобігти збоям резервного копіювання. Ліцензування Veeam – це проста і доступна процедура, що дозволяє заощадити 100 тисяч доларів на рік. Немає необхідності ліцензувати кожен додаток окремо, тому що Veeam ліцензує хости, незалежно від кількості віртуальних машин. Ліцензії Veeam переносні, що дозволяє вмикати хмарні сервіси без додаткових ліцензійних зборів.

Результати застосування рішень Veeam:

  • Захищає критично важливі ІТ-системи, що підтримують виробництво і продаж автомобілів;
  • Забезпечує відповідність значень RPO і RTO за рахунок прискорення резервного;
  • Попереджає ІТ-проблеми та щорічно економить компанії 100 тисяч доларів на ліцензійних витратах.

Компанія Everest має необхідний досвід і кваліфіковану команду, яка надає підтримку клієнтам протягом циклу реалізації і впровадження ІТ-проектів. Для впровадження базової інфраструктури у вашій компанії звертайтесь до наших фахівців.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;