Банки

Vanguard Charitable скорочує ручну звітність за допомогою Tableau

~ 3 хв

У перший рік після пілотного проекту обсяг ручних звітів впав до 50% від попереднього числа; у 2020 році він досяг позначки нижче 30%, а мета на 2021 рік – нульова, тобто, всі призначені для користувача дані, що передаються донорам і передані внутрішнім групам, будуть проаналізовані і представлені у Tableau

Vanguard-Charitable
Фото: www.vanguardcharitable.org

Vanguard Charitable – громадська благодійна організація, одна з найбільших, які надають гранти у США, що допомагає більш ніж 20 тисячам донорів стати стратегічними філантропами за рахунок використання коштів фонду DAF.

DAF – це рахунок для благодійних пожертв, призначений виключно для інвестування, зростання і передачі активів благодійним організаціям для значущого і тривалого впливу. Vanguard Charitable надала благодійним організаціям понад 10 мільярдів доларів з моменту свого заснування у 1997 році і отримала понад 4 мільярди доларів додаткових коштів для благодійних організацій за рахунок інвестицій.

Управління цільової благодійністю з використанням даних

Для досягнення цієї мети Vanguard Charitable постійно шукає можливості допомогти донорам подолати різні проблеми, пов’язані з благодійністю, а також направити і оптимізувати свої інвестиції способами, які відповідають їх унікальній стратегії. Все це повинно бути зроблене з використанням методів, що забезпечують якомога більш низької комісії і витрат, відповідно до загальної інвестиційної філософії Vanguard.

Компанія досягла тієї самої «золотої середини» в аналітиці, коли замість того, щоб витрачати 80% часу на обробку даних, вона справляється за 20% часу, а інше витрачає на аналіз. Ще кілька років тому команда аналітиків підготувала більше 150 звітів, що настроюються для донорів, використовуючи повністю ручний процес завантаження даних, перетворення їх у електронні таблиці та інші статичні формати, а потім переформатування кожного звіту для зручності читання.

У 2018 році Vanguard Charitable випробувала програму, яка використовувала Tableau для переходу від ручної звітності до інтерактивного аналізу з використанням поточних даних. У команд аналітиків був швидший доступ до змін, тенденцій та аналізу даних завдяки 30-хвилинним циклам поновлення. Нові інформаційні панелі також допомогли забезпечити відділу зв’язків з громадськістю доступ до зовнішніх агентствам та ЗМІ, щоб надати їм дані про благодійну допомогу. Використовуючи Tableau, компанія може усувати перешкоди і обмінюватися інформацією з донорами набагато швидше і ясніше, показуючи їм кращий шлях для реалізації їх благодійної стратегії.

Результати роботи на основі даних: зміна співвідношення аналітики 80/20

У перший рік після пілотного проекту обсяг ручних звітів впав до 50% від попереднього числа; у 2020 році він досяг позначки нижче 30%, а мета на 2021 рік – нульова, тобто, всі призначені для користувача дані, що передаються донорам і передані внутрішнім групам, будуть проаналізовані і представлені у Tableau. Це не тільки знижує операційні витрати за рахунок скорочення часу циклу для управління даними, але також дає Vanguard Charitable можливість більш активно спілкуватися з донорами про виділення грантів. І якщо звіти донорів раніше займали час одного співробітника протягом чотирьох повних днів на місяць, то тепер для них потрібно тригодинна завантаження на той самий період.

Tableau допомогла розкрити творчий потенціал команди аналітиків і розширити вплив компанії. У поточному році Vanguard Charitable запустила визуализатор некомерційної допомоги (NAVi) – веб-інструмент для картування, який допомагає донорам знаходити благодійні організації у районах, які особливо постраждали в результаті COVID-19. Об’єднуючи декілька наборів даних в єдину інтерактивну візуалізацію карти, NAVi дозволяє донорам надавати допомогу організаціям та місцевим громадам на території США.

Everest впроваджує системи бізнес-аналізу (Business Intelligence, BI) на підприємстві з нуля: від проведення аудиту та побудови готової аналітичної системи до візуалізації даних і створення звітів.
Для детальної консультації звертайтесь до наших спеціалістів.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;