Страхування

USAA об’єднує та аналізує свої численні дані за допомогою Tableau

~ 3 хв

Застосовуючи аналітичну платформу, персонал і партнери компанії бачать достовірні дані, впорядковані найкращим чином. Підготовка звітів тепер займає кілька секунд, а не місяць, як до моменту використання Tableau

Компанія

United Services Automobile Association (USAA) – компанія, яка була заснована у 1922 році групою офіцерів армії США. З моменту заснування USAA розширила спектр пропонованих страхових послуг для існуючих і колишніх членів Збройних Сил, солдат і офіцерів, а також їхніх родичів. Однією з перших у світі USAA застосувала модель прямого маркетингу, коли велика частина бізнесу здійснюється онлайн або по телефону за допомогою звичайних співробітників компанії, а не страхових агентів.

Як і у випадку з багатьма іншими страховими підприємствами, зниження ризиків, пов’язаних з експлуатацією та життєвим циклом продукції в USAA, має важливе значення для підтримки ефективності, задоволеності потреб компанії і її фінансового зростання. Аналітики USAA використовують дані з декількох систем, в тому числі інформацію з управління ризиками, аналіз дій, оцінку операцій, послуги бізнес-аналізу, комунікацію з клієнтами і EGRC (управління підприємством, управління ризиками та відповідність вимогам), щоб забезпечити відповідність діяльності USAA ключовими показниками ефективності.

Проблема

Робота з даними з численних джерел – ризикована сама по собі, і в процесі сортування даних і створення звітів USAA відчувала певні складності. Наприклад, звіти, сформовані із застосуванням різних фільтрів даних або даних, які витягувалися в різні моменти часу, мали різні підсумкові значення. Це призводило до суперечливих або невірно інтерпретованих результатів. Всі ці невідповідності були проблемою для ключових співробітників компанії, які приймають рішення (керівники департаментів, члени ради директорів, партнери і навіть керівні особи федеральних органів управління). Крім того, всередині USAA виникла така проблема, як труднощі в ухваленні своєчасних і обґрунтованих рішень керівниками бізнес-груп або окремими співробітниками.

Застосування Tableau

Використовуючи Tableau, USAA змогла підключитися до всіх своїх джерел даних і створювати інформаційні панелі і візуалізації на основі цього централізованого центру даних. Tableau дозволяє співробітникам USAA швидко створювати звіти для внутрішніх і зовнішніх зацікавлених сторін, або експортуючи візуалізації в Microsoft PowerPoint для виконавчої аудиторії, або публікуючи посилання в Tableau для інших аналітиків і користувачів першої лінії.

Отримання даних з єдиного джерела достовірних даних сприяє тому, що USAA підтримує узгодженість і точність у всіх своїх звітах. Швидкість і оперативність обміну інформацією також значно покращилися. Об’єднавши дані і впорядкувавши звітність за допомогою Tableau, аналітики тепер створюють звіти за кілька секунд, в той час як раніше на такі процеси потрібно було до одного місяця.

Персонал на всіх рівнях організації тепер приймає якісніші рішення і відчуває себе впевненим у тому, що використовувані дані є достовірними. За допомогою Tableau USAA приступило до формування культури управління даними в рамках персоналу компанії і партнерської екосистеми. Тепер кожен співробітник або відділ якісно застосовує дані з вигодою для компанії. Tableau спочатку була впроваджена в аналітичну групу, а потім платформу почала використовувати решта компанії.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;