Державний сектор

Уряд Тунісу застосовує Tableau для аналітики COVID-19 і надзвичайних ситуацій

~ 2 хв

Міністерство комунікаційних технологій і цифрової економіки запустило кампанію по спілкуванню з населенням і гарячу лінію коронавірусу. Також було створено рішення для перенаправлення викликів, які пов’язані з екстреною допомогою хворим. Ці процеси забезпечили більшу ясність у даних про виклики, і аварійні служби тепер відстежують поширення вірусу по всій країні

MTCEN, Tunisie

Міністерство комунікаційних технологій і цифрової економіки (MTCEN), створене у 2004 році, є агентством уряду Тунісу і займається поліпшенням комунікаційного сектора країни, а також освоєнням нових технологій для обслуговування 11 мільйонів жителів держави.

З початком пандемії COVID-19 аварійні служби Тунісу почали фіксувати раптовий, різкий сплеск вхідних телефонних дзвінків. Вони отримали більше 450 000 дзвінків у перший місяць пандемії, що було еквівалентно чисельності дзвінків за два роки (у передпандемічний час). Якщо не вдавалося відразу зв’язатися з оператором, абонент міг робити до 10 дзвінків. І хоча деякі дзвінки були спрямовані на спеціальну гарячу лінію COVID-19, багато хто дзвонив на 1-9-0 – номер екстреної служби країни.

Обсяг дзвінків створює навантаження на служби екстреного реагування, обмежуючи їх здатність надавати швидку і ефективну допомогу тим, хто її найбільше потребує. Кількість пов’язаних з вірусом дзвінків на номер 1-9-0, а не на гарячу лінію, обмежувала зусилля MTCEN щодо відстеження поширення вірусу. Краще розуміння даних про виклики було ключем до організації послідовної, ефективної реакції на вірус.

MTCEN працював разом з партнером Tableau, компанією Targa Consult та Ooredoo, найбільшим телекомунікаційним провайдером Тунісу, над створенням панелей моніторингу, які забезпечують критичне уявлення про обсяги викликів, часу і географічних відмінностях. Працюючи без пауз протягом 24 годин, інформаційні панелі дозволяли лікарям швидкої допомоги вивчати дані викликів і взаємодіяти з ними, а також вносити необхідні оперативні зміни.

MTCEN виявило, що 57% дзвінків на номер екстреної служби тривали менше 30 секунд, що вказує на те, що абоненти, які дзвонили, скидали свій дзвінок ще до того, як їх підключали до оператора. Візуалізуючи середню довжину дзвінка і середню кількість дзвінків на людину, оператори отримали можливість передзвонювати людям, які не змогли додзвонитися до номера екстреної допомоги, гарантуючи всім громадянам отримання відповіді або допомоги, якої вони потребували.

Зусиллями MTCEN було створено кампанія по спілкуванню з населенням і просуванню гарячої лінії COVID-19. Також було створено рішення для перенаправлення викликів, які пов’язані з екстреною допомогою. Ці процеси забезпечили більшу ясність у даних про виклики, і завдяки розумінню щільності викликів і географічних варіацій місцеві аварійні служби тепер можуть відслідковувати тенденції та виявляти кластери поширення вірусу по всій країні. Крім того, аналіз пікового часу викликів дозволяє уряду ефективніше управляти діями аварійних команд і іншими ресурсами, допомагаючи їм випереджати вірус. Ця виняткова робота стала можливою завдяки Tableau. Інформаційні панелі надають всю необхідну інформацію і дозволяють оптимізувати зусилля державних служб і швидкої допомоги.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;