Державний сектор

“Укрнафта” підвищила ефективність роботи персоналу, використовуючи продукти Microsoft

~ 2 хв

Microsoft Office 365 сприяє ефективній взаємодії співробітників між собою, а також зміцненню зв’язків між департаментами і більш ефективним комунікаціям у рамках компанії

укрнафта-microsoft

“Укрнафта” – провідна українська нафтовидобувна компанія. Фахівці організації застосовують хмарні рішення Microsoft Office 365 для забезпечення ефективної взаємодії персоналу і якісних комунікацій між відділами та у компанії в цілому. Застосування сервісів Office 365 дозволяє об’єднати підрозділи, які контролюють видобуток і переробку газу і нафти в Україні, а також поліпшити комунікацію і ефективність роботи понад 3 тисячі осіб.

Досвід роботи компанії “Укрнафта” – понад 50 років, у даний час у володінні даної організації знаходиться 60% українського нафтового ринку. Чисельність фірмових АЗС – 573 одиниць, а бурових установок налічується 24.

Опис проблеми

Для утримання лідируючої позиції на ринку країни, компанії необхідно було реорганізувати робочі процеси у департаментах. Десять підрозділів, що займаються видобутком газу і нафти, а також 30 відділень, які здійснюють підтримку процесу видобутку, функціонували окремо і мали різні системи обліку, каталоги користувачів, сервіси та процеси в ІТ.

5 років тому компанія взяла курс на діджиталізацію і запустила цифрову трансформацію для підвищення ефективності функціонування персоналу та швидкої консолідації внутрішніх структур. В якості головного інструменту трансформації були обрані технології Microsoft, а також локальний партнер SoftwareONE, саме він допоміг компанії впровадити Office 365. Крім того, з його допомогою було закладено “фундамент” для майбутнього розвитку.

Компанія впроваджувала систему планування ресурсів підприємства (ERP) у кожному підрозділі, паралельно з цим проводилося навчання персоналу і поширення корисних матеріалів через Teams. Ці процеси сприяли створенню корпоративного бачення процесів і культури їх оптимізації. Додатковими інструментами підвищення ефективності праці стали OneDrive і SharePoint – вони спростили і прискорили роботу з внутрішньою документацією.

Пілотне використання інноваційних технологій було виконано IT-департаментом, пізніше до процесу підключився департамент HR та фахівці з внутрішніх комунікацій. Менеджери взаємодіяли з персоналом через Teams, щодня проводячи трансляції та виконуючи розсилки по темам, у яких були найбільш зацікавлені співробітники. Ще однією особливістю діджиталізації стало проведення конференцій по тематиках, найбільш цікавим співробітникам. Найбільшою популярністю користувалися трансляції, у яких співробітники ділилися особистим досвідом застосування технологій (в тому числі з організації віддаленої роботи під час карантину, пов’язаного з пандемією коронавірусу).

“Укрнафта” активно застосовує інструменти Office 365, 78% персоналу використовує Teams кожен день, в рамках цілого підприємства показник використання даних рішень складає 95%.

Microsoft – світовий лідер в області інформаційних технологій, що поставляє широкий діапазон пристроїв і сервісів, програмного забезпечення та ІТ-послуг. Компанія Everest – офіційний партнер Microsoft в Україні. Якщо ви хочете дізнатися докладну інформацію або вартість рішень Microsoft, звертайтеся до наших фахівців.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;