Охорона здоров'я

UChicago Medicine виконує підготовку звітності по COVID-19, використовуючи можливості Tableau

~ 3 хв

Медичний центр сформував унікальні інформаційні панелі, що відображають реальну ситуацію з COVID-19, у тому числі, статус пацієнта, результати тестування і лікування, а також багато інших даних, важливих для статистики та аналітичного відділу

UChicago Medicine-Covid19

Дані завжди були центральним елементом діяльності UChicago Medicine, провідного академічного медичного центру, розрахованого на прийом 1200 стаціонарних пацієнтів у чотирьох медичних установах в районі Чикаго.

Поки керівництво лікарні готувало оперативну відповідь UChicago Medicine на COVID-19, виникла гостра потреба у нових даних і звітності. Перед командою UChicago Medicine Data & Analytics стояла задача забезпечити керівництву, лікарям і адміністраторам можливість приймати максимально обґрунтовані рішення. Для цього потрібно було швидко формувати нові інформаційні панелі. Партнерські відносини у галузі клінічної допомоги, аналітики та ІТ були спрямовані на використання існуючої інфраструктури даних для надання найбільш значущою звітності про COVID-19, а саме:

  • Статус COVID-19 у реальному часі: надає свіжі статуси підтверджених і потенційних пацієнтів з COVID-19 у лікарні, а також оновлення результатів тестування. Оперативне керівництво і керівництво по інфекційним захворюванням використовують ці дані, щоб у режимі реального часу відслідковувати потреби, які COVID-19 пред’являє до системи охорони здоров’я.
  • Перепис по COVID-19: відстежує тенденції у перепису населення і використанні апаратів ШВЛ з сортуванням по статусу COVID-19. Це допомагає операційному керівництву і керівництву відділення інтенсивної терапії контролювати і планувати використання ресурсів.
  • Терміни робочого процесу по COVID-19: відстежує строки надання допомоги з моменту першого обстеження пацієнта до моменту отримання ним підтвердженого або негативного результату тесту. Ця інформація допомагає лікарні звести до мінімуму вплив потенційно інфікованих пацієнтів, максимально використовуючи респіраторні запобіжні заходи і ЗІЗ.
  • Результати для пацієнтів з COVID-19: розбивка по госпіталізації і виписки пацієнтів за день, середня тривалість перебування, відсоток пацієнтів, які потребують відділенні інтенсивної терапії, а також кількість померлих на тиждень. Бригади з догляду і адміністратори можуть фільтрувати дані за різними робочими та демографічними параметрами, щоб визначити потенційні відмінності у результатах лікування пацієнтів.
  • Результати лікування COVID-19 у відділенні інтенсивної терапії: відстежує відсоток пацієнтів, що поступили у відділення інтенсивної терапії, те, як довго вони залишаються, домагаються вони позитивного результату або потребують повернення до лікарні, а також чи використовують вони апарат штучної вентиляції легенів. Ця інформація допомагає персоналу відділення інтенсивної терапії та керівництву лікарні відстежувати терміни різних випадків, пов’язаних з відділенням інтенсивної терапії.
  • Тестування на COVID-19: відстежує загальний прогрес і результати діагностичного тестування, включаючи загальну кількість пацієнтів, які пройшли тестування на вірус, і загальну кількість пацієнтів з позитивним результатом тесту. Бригади з догляду і адміністратори використовують цю інформацію для проведення порівняльного аналізу обсягів і показників позитивності захворювання у різних групах пацієнтів.

Щоб створити ці інформаційні панелі, команда UChicago Medicine Data & Analytics у партнерстві з ІТ-відділом, фахівцями з інфекційного контролю, клініцистами інтенсивної терапії та операційним керівництвом поставила перед собою завдання визначити пріоритети у даних і забезпечити негайну цінність розроблюваної звітності. Хоча ці зусилля і співпраця тривають і сьогодні, цей набір звітів швидко став внутрішньою звітністю UChicago Medicine з найбільшою кількістю переглядів. Перша хвиля інформаційних панелей була розроблена за допомогою Tableau протягом декількох тижнів, однак команда продовжила вдосконалювати і розвивати звітність по мірі розвитку відповідних заходів організації на COVID-19.

UChicago Medicine надала стартові версії інформаційних панелей, доступні для завантаження і налаштування іншим медичним організаціям для своїх цілей. Кожна панель включає попередньо розроблені візуалізації для настільних комп’ютерів і мобільних пристроїв, підключені до джерел даних-наповнювачів. При цьому ніякі з представлених даних у панелях не відображають поточні або минулі результати лікування пацієнтів у UChicago Medicine.

Інші медичні установи можуть завантажити ці інформаційні панелі і замінити дані-наповнювачі своїми власними даними. У стислі інструкції також включені посилання для зв’язку з командою UChicago Medicine Data & Analytics з будь-якими питаннями, відгуками чи історіями про успішне використання.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;