Транспорт та логістика

TerraVeta складає точні авіаційні карти за допомогою Alteryx

~ 3 хв

Завдяки складній аналітиці, експерти швидко приєднуються до баз даних, витягають, змішують, перетворюють дані і виконують складні обчислення. Крім того, аналітики отримують максимально «чисті» і стислі масиви інформації, які інженери можуть вводити в САПР

TerraVeta

Компанія

Компанія TerraVeta займається геопросторовою аналітикою і розробкою програмного забезпечення для автоматизованого складання авіаційних карт. TerraVeta поставила мету заощадити максимальну кількість часу за рахунок вилучення даних з бази і точного нанесення правильних координат на діаграму. Таким чином, експерти в галузі авіаційної аналітики могли б зосередитися на більш важливих питаннях. Як інструмент, що дає швидкий доступ до величезних масивів даних і швидкого пошуку потрібної інформації, був обраний Alteryx. В ході його застосування була створена проста і інтуїтивно зрозуміла система, яка перетворила ручний трудомісткий процес роботи аналітичного відділу на автоматизоване і безпомилкове рішення.

Проблема

Пілотам потрібна інформація про аеропорт призначення або аеродром, і ця інформація передається через створені вручну карти. Ці важливі і складні графічні документи надають інформацію авіаційному співтовариству і повинні бути складені з унікальною точністю. Існує значна кількість інформації, в тому числі попередження про безпеку, контури місцевості, частоти зв’язку, геопросторові дані та інструкції, які впливають на безпеку польотів. Хоча загальний формат і інформація стандартизовані, немає двох однакових діаграм, і інформація, необхідна для кожної діаграми, змінюється у залежності від критеріїв зміщення. Техніки, які створюють ці діаграми, мають великий досвід і знання в аеронавтиці, але більшу частину часу витрачають на складні завдання і їх вирішення вручну.

Рішення

В ході проекту експерти розбили завдання на дві частини: дані та програмування. У першій частині з’ясували, які дані потрібні, де вони знаходяться, наскільки точні, які потрібні розрахунки і яким чином виконувати перетворення даних. У другій частині з’ясували, яким сегментам потрібна динамічна логіка і визначили пріоритети для програмної частині.

Alteryx впорався з поставленим завданням, дозволивши експертам швидко приєднуватися до баз даних, витягувати, змішувати, перетворювати дані і виконувати складні обчислення. Він став кращим інструментом для будь-якого проекту в області даних, у кінцевому підсумку аналітики отримали максимально «чисті» і стислі масиви інформації, які інженери могли ввести у САПР.

Після декількох тижнів налагодження, тестування і контрольних спроб зламати програмне забезпечення будь-яким можливим способом аналітикам не вдалося виявити помилок в існуючому робочому середовищі. Alteryx дозволив отримати швидкий доступ до величезних обсягів даних і пошуку необхідної інформації. На відміну від більшості програмних продуктів, він дозволяє бачити весь процес розгортання даних і шлях їх трансформації. Крім того, більшість інших пропріетарних інструментів віддають пріоритет своїм власним базам даних або програмному забезпеченню, тоді як Alteryx працює у поєднанні з будь-яким іншим інструментом, який хочуть використовувати фахівці компанії, від САПР до середовищ з відкритим вихідним кодом. Зараз процес складання діаграми, на який раніше йшло 3 години, виконується за 1 годину. В майбутньому планується скоротити цей час до 15 хвилин.

Якщо ви бажаєте дізнатись детальну інформацію або впровадити рішення Alteryx, звертайтесь до нас, офіційного партнера Alteryx в Україні.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Артем Голоскевич
директор по Data&AI стратегії

    ;