Транспорт та логістика

Термінали Абу-Дабі спрощують переміщення вантажів за допомогою Azure Stack Edge

~ 3 хв

За допомогою Azure Stack Edge термінал може запускати моделі комп’ютерного зору для відстеження розміщення контейнерів. Також використовується машинне навчання Azure для навчання і перенавчання моделей комп’ютерного зору і підтримки сховища історичних даних для майбутньої аналітики

Terminaly-Abu-Dabi

Про компанію

Термінали Абу-Дабі (ADT) – великий регіональний вантажний порт на Близькому Сході, керуючий одним з найбільших напівавтоматичних і найбільш технологічно просунутих контейнерних терміналів у світі. Після повної автоматизації роботи з краном на верфі наступним кроком ADT стало забезпечення 100-відсоткової простежуваності своїх транспортних засобів, які переміщують контейнери з причалу на верф.

Для досягнення цієї мети гігант з поставок звернувся до Microsoft Azure Stack Edge, скориставшись перевагами комп’ютерного зору для підвищення ефективності і продуктивності. Заснований у 2006 році, Abu Dhabi Terminals (ADT) є центром регіональної торгівлі, здатним обробляти понад 5 мільйонів вантажних контейнерів у 20-футовому еквіваленті (TEU) на рік. У 2016 році ADT був названий другим найбільш швидкозростаючим портом у світі, збільшивши обсяг контейнерних перевезень втричі за 10 років і транспортну мережу – з 5 до 50 прямих напрямків.

Проблема

Термінали Абу-Дабі швидко ростуть і щоб підтримати цей ріст, керівництво компанії звернулося до автоматизації. Воно повністю автоматизувало дворові крани, але човникові транспортні засоби, що переміщують контейнери на причальні крани і від них, як і раніше запускалися у рух вручну. Водії іноді робили помилки і розміщували контейнери не в тому місці, що призводило до серйозних зупинок, затримок і витрат часу на їх пошук. Мета терміналів полягала у тому, щоб покласти край цій ситуації, забезпечивши 100-відсоткове відстеження контейнерів за допомогою економічного рішення з використанням новітніх технологій штучного інтелекту та комп’ютерного зору.

Людський інтелект та ШІ працюють разом

Прагнучи використовувати когнітивні обчислення, спрощену мережу 5G і хмарні технології для підвищення продуктивності, ADT звернулася до Microsoft Azure за рішенням. Компанія хотіла використовувати ШІ, щоб визначати, де піднімалися й опускалися контейнери, а також знати, хто які контейнери переміщував. Спочатку була зроблена спроба реалізувати рішення з використанням GPS, але воно стало дуже заплутаним і дорогим в обслуговуванні. Тому замість цього було вирішено використовувати комп’ютерний зір з гібридним підходом Microsoft, Azure Stack Edge і машинним навчанням.

Система розгорнута локально, але навчена для роботи у хмарі, тому обладнання, яке потрібно підтримувати на місці, мінімальне. За допомогою Azure Stack Edge термінал може запускати моделі комп’ютерного зору для відстеження розміщення контейнерів. Також використовується машинне навчання Azure для навчання і перенавчання моделей комп’ютерного зору і підтримки сховища історичних даних для майбутньої аналітики. Як частина бачення Абу-Дабі на період до 2030 року, термінали користуються підтримкою уряду і акціонерів, щоб розсунути межі технологій у судноплавній галузі. Від вищого керівництва до всіх рівнів компанії – всі у ADT радіють технологічному партнерству з Microsoft і його майбутньому розвитку.

Everest пропонує послуги з інтеграції технології IoT – від розробки рішень до професійного введення в експлуатацію та супроводу. Для впровадження Smart City&IoT звертайтесь до наших спеціалістів.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;