Державний сектор

Технологічна компанія застосовує рішення Alteon ADC для оновлення інфраструктури ЦОД

~ 3 хв

Віртуалізовані ADC Radware забезпечили компанії гнучкість за рахунок віртуалізації центру обробки даних. Крім того, GEL від Radware дав можливість надати клієнтам кілька додатків, використовуючи тільки одну ліцензію ADC

Cloud-Data

Про компанію

Багатонаціональна технологічна компанія надає клієнтам публічні, приватні та гібридні хмарні сервіси і веде свою діяльність у 100 країнах. Її сервіси налаштовані та інтегровані з різними платформами і корпоративними додатками.

Завдання

Постачальнику технологій необхідно було оновити інфраструктуру центру обробки даних. Radware Alteon – контролер доставки додатків компанії, який поєднує можливості наскрізного локального та глобального балансування навантаження і призначений для забезпечення SLA додатків. Глобальна гнучка ліцензія (GEL) для Alteon дозволяє організаціям купувати точну ємність контролера доставки додатків (ADC), забезпечуючи повну гнучкість у процесі її розподілу між додатками, центрами обробки даних і хмарою.

Віртуалізовані ADC Radware забезпечили компанії гнучкість за рахунок віртуалізації центру обробки даних. Крім того, GEL від Radware дав можливість надати клієнтам кілька додатків, використовуючи тільки одну ліцензію ADC, яка динамічно розподіляється за різними екземплярів потужності у міру необхідності. Оскільки кілька клієнтів планували використовувати платформу SaaS постачальника технологій для розробки нових послуг, йому була потрібна мультиорендна платформа, яка забезпечувала б безпечний поділ клієнтських середовищ і прозорість платформи як для них самих, так і для клієнтів. 

Крім того, провайдер хотів розгорнути віртуальні ADC у гібридних центрах обробки даних своєї організації, щоб забезпечити гнучке балансування навантаження для майбутніх проектів. Платформа хмарного програмного забезпечення постачальника технологій базувалася на Citrix NetScaler. Citrix не змогла надати гнучке і стабільне середовище для підтримки строгих політик SLA постачальника технологій, тому вибір був зроблений на користь Radware Alteon. Оскільки компанія не потребувала додаткових локальних пристроїв у своєму центрі обробки даних, використовувався віртуальний ADC Radware. GEL Radware застосовували для створення нових екземплярів для клієнтів. Якщо постачальник технологій хоче створити новий додаток для клієнта, він створює віртуальний сервер на своїй хмарної платформі на кілька місяців і виводить його з експлуатації після закінчення розробки. GEL також дозволяє провайдеру запускати служби брандмауера веб-додатків, які інтегровані з віртуальними ADC у хмарній платформі.

В результаті технологічна компанія змогла:

1. Миттєво створювати нові середовища.

2. Автоматично створювати екземпляри і їх конфігурацію, що дозволяє DevOps використовувати ADC без допомоги мережевої команди.

3. Виконувати введення і виведення в експлуатацію і перепризначення ресурсів ADC.

4. Вимірювати ємність мережі та оновлювати її у міру необхідності.

5. Використовувати WAF для захисту додатків як частину ліцензії.

6. Автоматизувати настройку ADC за допомогою попередньо встановлених шаблонів.

Коментар експерта:

“Radware надає рішення щодо захисту даних для підприємств і публічних хмар. Зберігання даних, масштабування мережі і висока доступність додатків, сайтів і сервісів – все це має вирішальне значення для споживачів, які взаємодіють з вашим брендом (компанією)”.

Everest пропонує комплексні послуги центрів обробки даних, побудову та обслуговування складних системних платформ, включаючи відповідні апаратні та програмні компоненти, а також послуги адміністрування. Для впровадження рішень звертайтесь до наших спеціалістів.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;