Страхування

Tableau для автоматизації процесів та управління обліковими записами клієнтів

~ 2 хв

Платформа візуальної аналітики допомогла міжнародної компанії з управління активами підприємств сегментувати кілька бізнес-об’єктів, якісно автоматизувати внутрішні процеси і звітність, налагодити управління обліковими записами користувачів і уникнути зайвих витрат

Tableau-Amazon Web Services

Проблема

Міжнародна компанія, що управляє активами потребувала специфічного хмарного рішення. Було потрібно глобальне масштабування та підтримка сценаріїв пікового навантаження, мінімізація зайвих витрат і впровадження автоматизації процесів. Можливостей локального середовища Tableau, яким компанія користувалася спочатку, не вистачало для вирішення всіх поставлених завдань. Таким чином, було прийнято рішення переходу до хмарного варіанту Tableau з використанням Amazon Web Services (AWS).

Кожен департамент у компанії виконує важливі бізнес-функції, такі як фінанси, операції, управління персоналом або продажі. Інструменти для аналітики зазвичай містять ряд інтегрованих можливостей і пов’язані з системами управління базами даних. Адаптація до швидко змінюваних бізнес-вимог вимагає швидкого реагування. В рамках свого кроку до модернізації (шляхом переходу у хмару) компанія хотіла перекласти відповідальність за свої департаменти з IT на адміністраторів цих департаментів, які більш залучені в усі процеси своїх відділів.

Компанія визнала, що Tableau на AWS пропонує можливість реалізувати всі опції сучасної аналітичної платформи, зберігаючи при цьому дані у безпеці і сумісності. Таким чином, робочі процеси з візуалізації даних та аналітики були переміщені з локального середовища Tableau у Tableau на AWS. У той же час компанія усвідомила цінність надання динамічних інтегрованих інформаційних панелей своїй клієнтській базі через роздрібний веб-сайт. Візуалізації Tableau були легко вбудовані у сайт, що дозволяло клієнтам цілодобово і без вихідних отримувати доступ у режимі реального часу до інформації своїх облікових записів з можливістю простого аналізу даних і швидкого знаходження інформації.

Результати

Внаслідок візуалізації даних на базі AWS і Tableau компанія ефективно сегментує кожен бізнес-об’єкт, використовуючи хмарну конфігурацію з декількома розгорнутими екземплярами Tableau. В даний час організація може:

  • динамічно додавати й видаляти вузли Server Worker у кластер серверів Tableau для адаптації до пікового навантаження;
  • розгортати Tableau у будь-якій точці світу, уникаючи неповоротних витрат на виділене локальне устаткування;
  • підтримувати загальний контент, а також сегментувати окремі великі об’єкти за допомогою декількох екземплярів Tableau Server;
  • автоматизувати функції, які раніше здійснювалися вручну (без надлишкових часових і фінансових витрат);
  • надавати клієнтам доступ до облікових записів, які повністю інтегровані у сайт компанії.

AWS забезпечує гнучкість, що дозволяє розгорнути Tableau для всього підприємства з вбудованою безпекою і зручністю для аудиту, а також з дотриманням стандартів PCI-DSS, ISO і SOC.

Звертайтеся до нас, щоб впровадити таке рішення в своїй компанії
Департамент корпоративних рішень

    ;